Ookeanipõhjast Aafrika savanni ja kuuma päikese alt Prantsusmaa luksusesse

Unibet kasiinos leiab uusi slotimänge igast maailma nurgast: nii kultuurihällist Prantsusmaalt, metsikult mandrilt kui ka ookeanipõhjast.

Kunagine Prantsusmaa keiser, Napoleon, on tänu Napoleon & Josephine slotimängule taas meie ette toodud. Luksusliku palee taustal on viis nelja reaga rullikut. Luksuslike sümbolitena on rullikutele toodud teemantidega kaelakee, kaunistatud tõld, sametpadjal tiaara, auraha, kahurid, paleed ja muidugi keiser Napoleon ning tema kaasa Josephine. Isegi kaardimastide sümbolid jätavad oma läikiva viimistlusega väga kuninglikku mulje.

Josephine boonussümbol võib ilmuda rullikutele juhuslikult ning kui vähemalt kolmel sümbolil on näha numbreid (+2, +5, +10, +20 või +50), saad sa auhinnaks tasuta keerutused. Tasuta keerutuste arv sõltub kahest asjast:

  • 3 boonussümbolit annab sulle 10 tasuta keerutust ja lisaks sümbolitel olevate numbrite summaga võrdselt tasuta keerutusi.
  • 4 boonussümbolit annab sulle 10 tasuta keerutust ja lisaks sümbolitel olevate numbrite summaga võrdselt tasuta keerutusi.
  • 5 boonussümbolit annab sulle 10 tasuta keerutust ja lisaks sümbolitel olevate numbrite summaga võrdselt tasuta keerutusi.

Kui sul eriti veab, saad sa ju lausa 300 tasuta keerutust! Isegi kuninglikku verd isikud ei suudaks sellele pakkumisest ära öelda.

Slotimäng Serengeti Lions viib meid aga Prantsusmaa luksuse sülest Aafrika savanni kuuma päikese alla. Viis imelist looma on saanud endale koha rullikutel: flamingo, elevant, sebra, ninasarvik ning lõvi. Lõbusalt värvilised 9, J, Q, K ning A on madalama väärtusega sümboliteks.

Kilimanjaro ning punane päikesetõus on Wild sümboliks ja särav teemant on Scatter sümboliks. Viis fantastilist teemanti käivitavad tasuta keerutuste ringi. Esmalt on sul vaja valida kaks kalliskivi, mis määravad ära selle, kas sa saad 5, 8 või 10 keerutust ning kas kordaja on 3x, 5x või 8x. Sul on üks võimalus neid vahetada, ainult et sa ei tea, kas vahetus on parem või halvem.

Kui sa ei saa viite teemanti, siis tasuta keerutusi ei õnnestu käivitada, kuid kaks, kolm või neli teemanti tähendavad, et kalliskiviga rullikud jäävad oma kohale püsima ning sa saad kolm keerutust, mis loodetavasti aitavad kokku saada viis teemanti, et käivitada tasuta keerutused. Kui sa saad vähemalt ühe teemandi ja kogusummaks ei ole viis, siis käivituvad kolm tasuta keerutust uuesti.

Mõnikord näed sa keerutuste ajal rullikute vahel hõljumas kosmoselaevu ning kolm kosmoselaeva käivitavad järgmise boonusmängu. Selles boonusmängus on sul vaja läbida kuus taset, kus erinevad valikud annavad sulle auhindu ning pääsu järgmisele tasemele või sa kaotad elu. Kui sa kaotad kolm elu, on boonusmäng läbi. Kui sa pääsed läbi kõikidest tasemetest, liigud sa edasi jackpoti valikuni – Major, Minor või Mini.

Ning liigume oma rännakutega edasi lainetesse! Ookeani sügavustes asuva Mermaid’s Diamond rullikud on ka peaaegu et teemandi kujuga – esimesel ja viiendal rullikul on kolm rida, teisel ja neljandal neli rida ning kolmandal viis rida. Sümboliteks on lai lestakala, meritäht, merikarp, Poseidon ning erinevat värvi vääriskivid. Merineitsi on Wild sümboliks ja aardekirst Scatter sümboliks.

Juhuslikult võib aktiveeruda mitu erinevat lisa. Näiteks Trident Wilds nimeline boonusmäng. Nimelt lisatakse siis ühele või kahele rullikule Wild sümboleid, et suurendada võidukombinatsiooni moodustamise võimalusi. Teine variant on see, et kui sa ei võida keerutusega aga rullikutel on juba neli kirstu, siis viies kirst võib maagiliselt ikkagi välja ilmuda.

Ja viis aardekirstu käivitavad tasuta keerutused! Sa pead valima ühe kirstu, mis avaneb ning näitab sulle, mitu tasuta keerutust sa võitsid. Tasuta keerutuste ajal võib kirstude rullikutele ilmumine sulle rohkem tasuta keerutusi anda: kolm kirstu tähendab kolme lisakeerutust, neli kirstu nelja ning viis kirstu viit lisakeerutust. Tasuta keerutuste ajal kogutakse kokku ka kõik teemandiga sümbolid ning iga kord kui kokku saab viis teemantsümbolit, kattub vähemalt üks rullik Wild sümbolitega.

Nagu lubatud, siis seiklusi on igas maailmanurgas ja sa saad valida täpselt sellise keskkonna, mis sulle kõige rohkem meeldib.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*