Acorn Pixie kutsub sind sügisesse võlumaailma aega nautima

Acorn Pixie on Betsafe kasiino üks uus slotimäng, kus sul on võimalik minna imeliste haldjate juurde, kes tutvustavad sulle endi võlumaailma. Sügishõngulise metsa taustal oleval mänguväljal on neli erinevat haldjat, värvilised kärbseseened, lepatriinud, saapad, mõned taimed ja kiilid. Wild sümboliks on vastava kirjaga põlvitava haldjaga sümbol ning boonussümboliks kena treppide taustal hõljuv haldjas.

Kolm boonussümbolit teisel, kolmandal ning neljandal rullikul, tähendab seitset tasuta keerutust. Tasuta keerutused toimuvad aga teisel mänguväljal, kus nelja rea asemel on hoopis kuus rida. Esimese keerutusega, muutub kolmanda rulliku alumine sümbol Wild sümboliks ja püsib sellisena tasuta keerutuste lõpuni. Lisanduda võib ka rohkem Wild sümboleid, mis märgitakse vastavalt tammetõruga. Ühel hetkel paljastavad sümbolid ka taustal oleva pildi.

Lisaks sellele boonusmängule, võib tavamängus käivituda ka Cluster Wild funktsioon, mis lisab rullikutele 2x2 suuruses Wild sümboli ning kui sa soovid midagi rohkemat, on sul võimalik soetada boonuseid käivitav sümbol.

Kui sa ei ole just maailma suurim lumefänn, siis sellise sügise temaatikaga slotikas Acorn Pixie on kindlasti midagi, mida tasub mängida.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*