Amazon Queen ootab sind

Sügavates metsikutes metsades valitseb Amazon Queen, mis on Triobeti uus slotimäng. Kakskümmend võiduliini, viis rullikut ning värvilised kaardimastid madalamateks sümboliteks, teevad sellest tuttava mängu paljudele. Aga siiski on seal ka miskit erilist, mis kindlasti mõjub tõmbavalt kõikidele troopikafännidele. Kõrgema väärtusega sümbolid on duriani puuvili, oksa ümber keerdunud madu, kollane ja sinine papagoi ning möirgav tiiger. Amazon Queen ise võtab enda kanda Scatter sümboli rolli ja džungel on Wild sümbol.

Tasuta keerutused on peamine boonusmäng ja selleks on vaja kolme, nelja või viite Amazon Queen sümbolit. Vastavalt sümbolite arvule saad sa kas kümme, kakskümmend viis või sada tasuta keerutust. Juhul kui tasuta keerutuste ajal ilmub rullikule vähemalt kolm Scatter sümboleid, saad tasuta keerutusi ka juurde.

Gorillasümbol on siin mängus erilisel kasulik, sest antud sümbol suudab koostada võidukombinatsioone nii paremalt vasakule kui ka vasakult paremale. Lisaks sellele suudab gorilla ka terve rulliku katta!

Algul lihtsana tunduv mäng näitab oma tõelist võlu siis, kui sinu mängus tuleb välja võimas gorilla või sada tasuta keerutust.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*