Betsafe kasiinos suisa kõrvetab! Mine vaata, mis toimub!

Kevad jõuab tasapisi kätte, kuid Betsafe kasiino lubab, et neil kisub juba kuumaks ja kõrvetavalt head pakkumised toovad kevade igasse nädalasse rohkelt põnevust. Auhindade võitmiseks pole vaja teha midagi rohkemat, kui liituda kampaaniaga ning täita küllaltki lihtsaid ülesandeid.

5. märtsil ei olnud vaja teha muud, kui vaid oma kontole mobiiltelefoni kaudu sisse logida. See tõi kaasa juba 5€ boonust, mida sai kasutada mobiilikasiinos.

Ajavahemikus 6. kuni 7. märts tuleb panustada vähemalt 100 eurot ükskõik millises kasiino- või live kasiino mängus, et teenida 20 tasuta keerutust slotimängus Gonzo's Quest.

8. märtsil, mis on ühtlasi ka rahvusvaheline naistepäev, tuleb vähemalt 50 euro eest panustada ükskõik, millistes kategooria "Uued mängud" mängudes ja preemiaks saab siis 10 tasuta keerutust mängus Piggy Riches.

Nädala lõpus, 9. kuni 11. märts, saab teenida 25 tasuta keerutust mobiilikasiino slotimängus Wild Wild West. Nende tasuta keerutuste saamiseks on ükskõik millises slotimängus vaja panustada vähemalt 200€ eest.

Tasuta keerutused sajavad tõesti sisse nii uksest kui aknast. Ja järgmine nädal on täitsa uued aga sama kõrvetavalt head pakkumised. Hoia silm peal!

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*