Kasiino, kaunis loodus või juuksuritool - kuhu sa lähed?

Betsafe kasiinol on uusi mänge lisandunud rohkem kui küll. Esimesena asume valikust tutvustama Quickspin Gaming poolt loodud Wins of Fortune slotikat. Imekauni looduse tasutal on viis erinevas suuruses rullikut. Sümbolid on kirjud vääriskivid ja erinevad tegelased.

Väga meeldiv lahendus on see, et iga võiduga kaasneb üks tasuta keerutus ning iga järgneva keerutusega kasvab ka võiduvõimaluste arv. Kuidas? Rullikud liiguvad tuulte mõjul kui üks mees vasakule ja kuigi rullikute koguarv ei muutu, muutub ühel rullikul olevate ridade arv. Väiksema ridade arvuga rullikud haihtuvad, rohkemate ridadega rullikud tulevad juurde. See kestab seni, kuni võitu ja seega ka lisakeerutust enam ei tule.

Neli võitu järjest tähendavad super keerutust, kus mänguvälja suuruseks on uskumatu viis rullikut ja viis rida! Lisa juurde see, et kõik võidus osalenud sümbolid kleepuvad lisamängu lõpuni oma kohale. On kindel, et sellest boonusest sa ilma meeldiva võiduta ei lahku. Kõige suurema võidu annab aga see, kui kogu 5x5 mänguväli on kaetud samasuguste sümbolitega! Jah, see on võimalik – mine ja proovi järgi!

Joker 10000 on teine uus slotikas ning seal viib mäng sind hoopis reaalsesse kasiinosse, kus slotikamasinad on tagataustal ja slotimasin on ka sinu ees. See on muidugi niivõrd kirevavärviline, et õigete valikute leidmine võib natuke harjumist nõuda.

Traditsiooniliselt on slotikal kolm rullikut ja kolm rida, mida katavad klassikalised sümbolid: kirsid, sidrunid, arbuusid, BAR kirjad, kuningakroonid ja muidugi irvitav Jokker ise.

Iga võidu järel võid ka üritada arvata, kas järgmine kaart on punane või must. Seda lisamängu mängides on sul võimalus nii korralikult võita, kui ka oma saadud võidust ilma jääda, nii et mõtle hoolikalt. Need, kes otsustavad mängida viie võiduliiniga, võivad SPIN nuppu vajutades mängida Supermeter mängu. Selles lisamängus on oluline roll Jokkeri sümbolil. Kui rullikutel on näha kahte Jokkeri sümbolit, saad müstilise auhinna, milleks on 20x ja 10000x vahele jääv kordaja. Kui kolm Jokkeri sümbolit on ühel võiduliinil,saad aga 10 000x võidu, mis on ka mängule nime andnud.

Kolmandaks võtame ette mängu Barber Shop Unicut, mis on kahest eelmisest mängust sama erinev kui siga kägust. Helgete pastellvärvidega disainitud juuksurisalong ning kolme rulliku ja viie reaga mänguväli. Juuksurisalongi omapärased kliendid on kõrgema väärtusega sümboliteks: pikkade vuntsidega blond härrasmees, rõõmus punapea, mütsilotut kandev meesterahvas, oranži habemega talumees ning väikese kaabu ja suurte vuntsidega mees. Madalama väärtusega sümbolite rolli täidavad habemenuga, käärid, habemeajamis komplekt ja kamm. Puna-valge juuksurimärk koos Bonus kirjaga on otseloomulikult boonussümboliks. Viis boonussümbolit toovad kaasa 10 tasuta keerutust ning iga lisa Bonus sümbol tähendab veel kahte lisakeerutust. Maksimaalselt võib saada ühe korraga 30 tasuta keerutust.

Iga võit tähendab ka lisakeerutust. Kõik sümbolid, mis osalesid võidukombinatsioonis, jäävad järgmiseks keerutuseks oma kohale. Selleks, et võidusümboleid oleks lihtsam näha, tõmmatakse neile habemeajamisvahuga ring ümber! Ja viimane lisa, Inwinity Spin, aktiveerub siis, kui kõik tasuta keerutused on läbi mängitud. Kui see lisa on aktiivne, toimuvad keerutused seni, kuni võidad. Nii et pole ammu juuksuris käinud? Aeg minna!

Nagu näha, pakub Betsafe igaühele midagi. Mängud on innovaatilised, huvitavad ja kindla peale väärt proovimist. 

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*