Betsafe kasiinos on padukas, mille kätte sa lausa tahad jääda

Kui tavaliselt kiputakse end paduvihma eest varjama, siis siin on üks padukas, millest kindlasti ilma ei tahaks jääda. Betsafe kasiinos kestab tervelt kakskümmend päeva tõeline boonuste ja keerutuste sadu! Kevadine hullus, kus auhindu jagatakse igal nädalal. Kampaania algas 9. aprillil ning kestab 29. aprillini. Selles osalemiseks on vaja kampaaniale registreeruda, mängida vajalikke mänge ja täita ülesandeid ning siis muidugi auhinnad kokku korjata.

Ülesanded ja sobivad mängud sõltuvad nädalapäevast. Esmaspäevast teisipäevani kvalifitseeruvad kõik slotimängud (v.a. mobiilis) ning ülesandeks on teha vähemalt 20€ suurune sissemakse. Auhinnaks saab 5€ suuruse boonuse ning 15 tasuta keerutust slotimängus Gonzo’s Quest. Kolmapäevast neljapäevani kvalifitseeruvad üksnes mobiilsed slotimängud. Ülesandeks on panustada vähemalt 50€ eest ning auhinnaks saab 10€ boonuse ja 10 tasuta keerutust slotimängus Hall of Gods. Reedest pühapäevani on vast aga kõike parem ajaperiood, sest siis osalevad kampaanias kõik slotimängus (nii mobiilsed kui ka arvutis mängitavad). Panustada on vaja vähemalt 100€ eest aga selle ülesande täitmisel ootab eriti magus preemia: 15€ boonus ning lausa 20 tasuta keerutust slotimängus Twin Spin.

Kõik tasuta keerutused lisatakse mängukontole automaatselt pärast nende teenimiseks vajaliku ülesande täitmist. Pärast kontol aktiveerimist kehtivad need 24 tundi. Enne tasuta keerutustega teenitud võitude väljamaksmist või teistes mängudes kasutamist tuleb need 3 päeva jooksul 35 korda läbi panustada.

Jah, kui on padukaid, mille eest tahaks kohe varju alla põgeneda, siis selle paduka kätte sooviksid kõik jääda!

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*