Rannavorm ja mänguvorm - ära oota, hakka tegutsema!

Väljas on juba nii soe, et saab t-särgiga ringi lipata ja paksud vammused võib panna uut talve ootama. Ühtlasi tähendavad soojad ilmad ka suve lähenemist ja seda, et tasuks end vormi ajada. Lisaks rannavormile võib mõelda aga ka muule vormile ning Betsafe kasiino kutsub kõiki end mänguvormi ajama!

Lühidalt selgitades, käib asi nii, et mida rohkem mängid, seda rohkem kasiinopunkte teenid! Konverteeri punktid boonuseks ja võid kuu lõpuks 210 € võrra rikkam olla! Edetabeli tippu jõudmine toob rammusa tasuta keerutuste paketi! Tasuta keerutused jagatakse igal nädalal ära 10 aktiivseima mängija vahel.

Mida kampaanias osalemiseks teha on vaja?

  1. Liitu kampaaniaga – liituda on seejuures vaja ainult ühe korra.
  2. Ole võimalikult paljudel päevadel aktiivne - aktiivse päevana läheb arvesse päev, mille jooksul panustad kasiinos vähemalt 50€ eest.
  3. Kasuta boonust - Iga panustatud 50€ eest saad ühe punkti. Iga kogutud 5 punkti eest saad 1€ kasiinoboonust. Iga päev võid saada kuni 10 boonust!

Kampaania kestab ajavahemikus 07.05.2018 kella 00:01-st kuni 01.07.2018 kella 23:59-ni. Punkte saab koguda kõigi kasiinomängudega, v.a bakaraa mängut ja Blackjacki mängud. Bakaraa ja/või Blackjacki ning kasiino pokkerimängudes tehtud panused selles kampaanias arvesse ei lähe.

Tasuta keerutuste lisaloosis osalemiseks peab olema aktiivne vähemalt 4 päeval nädalas ja teenima vähemalt 50 kasiinopunkti. Teenitud 20 keerutust spinni kehtivad 24 tundi pärast seda, kui need kliendi kontol aktiveeritakse ning need lisatakse kontole kohe, kui täita vastav ülesanne. Enne tasuta keerutustega teenitud võitude väljamaksmist või teistes mängudes kasutamist tuleb need 3 päeva jooksul 35 korda läbi panustada.

Mine logi Betsafe kasiino lehel sisse (või kui sul ei ole veel kontot, on viimane aeg registreeruda), liitu kampaaniaga ja hakka aga mängima!

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*