Tähista slotimängu Birthday abil oma sünnipäeva kasvõi iga päev

Mis on aasta kõige tähtsam päev? Muidugi sünnipäev! Betsafe kasiino teab seda ning seetõttu leiab nende mänguvalikust ka ägeda slotika Birthday! See on igas mõttes sünnipäevahõnguline! Mängu taustaks on hubane baar, mis oleks peo korraldamiseks ideaalne paik. Rullikule on aga valitud ainult need sümbolid, mis tähtpäevaga kokku sobivad: roheline, sinine ja punane õhupall, kaks kokteiliklaasi, punane roos ja muidugi särav kiri Birthday. Wild sümboliks on aga isuäratava välimusega šokolaadikatte ja puuviljadega kook.

Kõik Birthday! slotimängus olevad lisamängud käivituvad juhuslikult ning need on järgnevad:

Happy Spins – kuulda on uksekella helinat, mis tähendab lisamängu algust ja toob endaga kaasa ühe võimalikest keerutustest:

  • Matador Respins – matadoor valib sümboli ning rullikud keerlevad seni kuni moodustub antud sümbolit sisaldav võidukombinatsioon
  • Electrified – sümboli valib Electric Sam ja rullikud keerlevad. Kõik valitud sümbolid jäävad oma kohale pidama. Lisamäng lõpeb, kui uusi valitud sümboleid enam ei ilmu.
  • Five Of A Kind – tasuta keerutused seni, kuni moodustub viie ühesuguse sümboliga kombinatsioon
  • Thee To Five Wins – kolm, neli või viis garanteeritud võitu
  • Big Win – tasuta keerutused seni, kuni saad suure võidu (20x kogupanusest)

Free Spins – siin on peamine roll roosal tüdrukul, kelle nimi on Maggie. Tema toob sünnipäevale 10 tasuta keerutust, mis võivad funktsiooni ajal ka taaskäivituda. Samal ajal võib aga käivituda ka mõni Happy Spins lisadest.

Wild Features – viimane põnev lisamäng, mis omakorda jaguneb kaheks:

  • Walking Wilds – rullikutele lisatakse kolm Wild sümbolit, mis liiguvad igal keerutusel ühe koha võrra vasakule. Nad teevad seda seni, kuni üle ääre maha kukuvad.
  • Sticky Wilds – see võib aktiveeruda Happy Spins ja Free Spins ajal ning rullikule kleepunud Wild püsib seal seni, kuni vastavad keerutused lõppevad.

Mõnus mäng, mida mängida oma sünnipäeval ja tegelikult ka igal teisel päeval, kui sa soovid, et võiks olla sinu sünnipäev. Kingitustest pole ju mitte midagi paremat, nii et anna võimalus endale midagi kinkida.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*