Ilus ja hirmus vampiirimaailm - Blood Queen

Kuigi vampiirid on hirmsad, ei suuda me nendest rääkivatele lugudele ja filmidele ometigi vastu panna. Betsafe teab seda ning on oma slotimängu valikusse lisanud Blood Queen slotika, mis ka kõige julgemal mängijal mööda selgroogu hirmujudinad alla saadab. Kõik algab juba mängu disainist: hiilgav täiskuu ning pimeduses kõrguvad väravapostid, millele on nikerdatud väga realistlikud luukered. Postide otsas olevatest lampidest hõõguv sinakas valgus vaid suurendab kogu mängu kummitusliku õhustikku.

Kolm rida ja viis rullikut kõige õudsamaid sümboleid, mida sa suudad ette kujutada, kuid samal ajal on need sümbolid nii kaunid ja detailsed, et sul ei õnnestu oma pilku lahti tõmmata. Blood Queen, Van Hell, punane kristall, muundumise läbinud vampiir ning südame läbilöömiseks kasutatavad vaiad on kõige kõrgema väärtusega sümbolid. Ja kuigi J, Q, K ning A on madalama väärtusega sümbolid, on need niivõrd ilusad, et sellest pole hullu, kui need rullikutele ilmuvad.

Wild sümboliks on valitud hall kivikoletis, mis ilmub huvitaval kombel üksnes ülemisel real, kuid kui see juhtub, laieneb see allapoole ka teistele positsioonidele. Scatter sümboliks on aga süda meie kahe peategelasega. Muidugi on Scatter sümbolil see kõige olulisem roll, et käivitada tasuta keerutused:

  • 3 Scatter sümbolit – 20 tasuta keerutust
  • 4 Scatter sümbolit – 30 tasuta keerutust
  • 5 Scatter sümbolit – 50 tasuta keerutust

Õnneks ei pea sa aga leppima lihtsalt tasuta keerutustega, vaid sa saad valida kahe erineva variandi vahel:

Van Helli õnnistatud vesi – vampiiride üks suurim vaenlane on õnnistatud vesi ja selle järgi on see ka nime saanud. Kõik õnnistatud vee sümbolid, mis maanduvad rullikutele, hakkavad ühe koha haaval laienema, kuniks see katab neli erinevat positsiooni, misjärel sümbol kaob.

Blood Queeni nõiajook – kui nõiajook ilmub teise, kolmanda või neljanda rulliku ülaossa, laieneb see üle kogu rulliku. Iga järgmine keerutus liigutab seda ühe korra võrra vasakule, kuniks see jõuab ääreni ja mänguväljalt kaob.

Blood Queeni slotikas on sama huvitav, kui ta on ilus. Paljude slotimängude puhul hoitakse kokku kas disaini või ülesehituse pealt, kuid Blood Queen luues on kõiges maksimum antud. Tõeliselt hea mäng, mida meie ilusas sügises nautida.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*