Pruutneitsid ja tüdrukuteõhtu - vot see on lõbus!

Kes ei teaks siis 2011. aasta hittfilmi „Bridesmaids“, mis näitas täpselt ära, milliseks võib kujuneda üks lõbus tüdrukuteõhtu. Unibeti kasiinosse lisatud Quickfire uus slotimäng Bridesmaids pakub head võimalust pidustustesse tagasi minna.

Nagu arvata võib, siis kõrgema väärtusega sümbolid on juba filmist tuttavad tegelased: Megan, Helen, Annie, Lillian, Rita ja Becca. Wild sümboliks on Bridesmaids logo ning see võib mängus ilmuda ka kuhjatuna. Lillega kaunistatud muffin on Scatter sümbol ja seda on vaja, et aktiveerida kõiki lisamänge. Kui mänguväljale ilmub kolm või enam Scatter sümbolit, algab kõik alati lisamänguga Wheel Bonus, kus on vaja teha valik nelja muffini seast, et saada kätte kordaja ning keerutada seejärel loosiratast. Loosiratas pakub kogunisti kuut erinevat boonust:

  • Friendship Free Spins – kümme tasuta keerutust. Lillian on Annie ja Heleni jaoks ka lisa Wild sümbol. Tähele tasub panna sedagi, et võidud loevad nii paremalt vasakule kui vasakult paremale.
  • Flying High Free Spins – kümme tasuta keerutust koos Rolling Reels lisaga, mis tähendab, et kui keerutuse lõppedes moodustub võidukombinatsioon, siis võidus osalenud sümbolid kaovad ja lubavad uutel sümbolitel asemele kukkuda, suurendades sellega võimalust uuesti võita.
  • Boutique Bonus – vali kaheteistkümne karbi seast, kuni leiad omavahel sobiva paari, milleks võivad olla pruutneitsid, pruudid või pruutneitsid koos kordajaga.
  • Magic Moments Bonus – saad seni kümne foto hulgast valida, kuni ühe foto taga peidab end auhinna asemel „I’m Sorry“ kiri.
  • Multiplier – lisab kordaja sinu kogupanusele.
  • Jackpot – saad korraliku võidu, mille suurus sõltub sellest, mitu Scatter sümbolit aitas boonusmängu käivitada.

Bridesmaids on suurepärane mäng, et täita oma igapäevaelu huumori ja tähistamisega ning nii muuseas korralikke võite koju tuua.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*