Lendlevatest liblikatest kindlate pankadeni - võite pakuvad mõlemad

Unibeti kasiinos jalutavad ringi rikkad pankurid ja lagede all lendavad liblikad! Butterfly Staxx on imeilus liblikaid täis mäng Net Entertainmentilt. Madalama väärtusega sümbolid on rohelise eri toonides J, Q, K ja A. Kõrgema väärtusega on aga erinevad liblikad ja kirjud lilled. Scatter ja Wild sümbolid on kaunilt disainitud vastavate kirjadega. Kolm või enam Scatter sümbolit käivitavad Butterfly Spins boonuse, kus saad kuni 7 tasuta keerutust. Kõik sümbolid muutuvad seejuures kookoniteks ning keerutuse lõppedes ilmuvad mõnedest kookonitest liblikad, kes liiguvad siis vasakule poole rullikutele ning jäävad sinna kuni keerutuste lõpuni.

Mängus on olemas ka Re-Spins ehk lisakeerutuse lisa, mis käivitub siis, kui üks rullik on liblikatega kaetud. Liblikad tõusevad õhku ning lendavad vasakule poole. Mäng kestab seni, kuni rohkem liblikaid ei ilmu.

Liblikate kirevast maailmast veidi erinevam on slotikas Bank or prank. Muidugi on mänguvälja disaini lisatud pangahoone, mis sedakorda on tehtud valgest marmorist ja näeb eriti uhke välja. Loodetavasti lahkud sa sealt paraja võiduga. Madalama väärtusega sümbolid on küll tavalised 10, J, Q, K ja A, aga kui sa vaatad tähelepanelikumalt, on need sümbolid tehtud rahakupüüridest. Kõrgema väärtusega sümbolite rolle täidavad sigarit suitsetav pankur, narr, rahaga täidetud kott, veoauto ning „Bank or prank“ ja Wild kirjadega sümbolid.

Kui kogud vasakule äärele kokku kolm küsimärki, tähendavad need sinu jaoks Mystery Reward Bonust ning kolm kirstu paremas servas 10 tasuta keerutust. Kuidas neid märke koguda? Hoia silma peal tavalistel sümbolitel. Kui all paremas nurgas on kas küsimärk või kirst, siis saadki vastava sümboli ühele või teisele poole mänguvälja. Kui aga samas kohas on hoopis pomm, siis lastakse kas kirst või küsimärk õhku!

Nii et vali, kas kõigepealt lähed pangast raha nõudma ja siis liblikate keskele jalutama või naudid enne liblikaid ja lähed siis pankuriga asju ajama.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*