Gladiaatoritega Rooma võitlema? Miks ka mitte!

Jaanuarikuu võib lõppeda, ent uued mängud ei saa ega saa otsa. Betsafe kasiino tutvustab hea meelega slotimängu Centurion, mis viib taaskord meid rännakule minevikuradadele. Gladiaatorite maailma tutvustava slotimängu sümboliteks on: J, Q, K, uhke harjasega kiiver, hõbemünt, Colosseumi pilt, ristatud mõõgad, Centurioni kirjaga sümbol ning ka kaarikut vedavate hobustega sümbol. Muidugi ei puudu mängust ka Wild sümbol ja boonussümbol.

Erinevaid boonusmänge on selles slotikas muide suisa neli!

  • Prizes on parade – kolme sõduri kilpidel on näha rahasummad, kordajad ja nool. Sinu ülesandeks on vajutada nupule „stop“ ning kuhu märgis seisma jääb, selle sa ka endale saad. Nool suunab aga edasi järgmise kilbi juurde.
  • Road to Rome – veereta täringut, liigu mänguväljal ringi ning kogu võite. Lõpuni jõudmine või väljal „Go to Rome“ peatumine viivad otse mängu lõppfaasi.
  • Wild Power Spins – kolme eriti võimsa keerutuse ajal lisatakse mänguväljale täielikult Wild sümboliga kaetud rullikuid: esimesel keerutusel esimene rullik, teisel keerutusel esimene ja teine rullik, kolmandal keerutusel esimene, teine ja kolmas rullik.
  • Caesars Free Spin – kahe ratta keerutamine määrab ära selle, kui palju tasuta keerutusi sa saad ja millise kordajaga.

Lisaks neile boonusmängudele võib põhimängus juhuslikult aktiveeruda veel neli lisamängu:

  • Reelus Maximus – rullikutele lisatakse suured 3x3 sümbolid
  • Super Bonus Reels – üheks keerutuseks lisatakse rullikutele rohkem boonussümboleid
  • Big Win – garanteerib võidu, mille kombinatsioon sisaldab ka kõige väärtuslikumat sümbolit
  • Five Of A Kind – garanteerib võibu, kus võidukombinatsioonis on viis ühesugust sümbolit

Kaheksa erinevat lisa, teevad sellest mängust tõeliselt põneva ajaveetmisvõimaluse. Ning muide, Rooma hiilgeaegadest pärit slotimängu mängides tasuks kindlasti ka muusika tööle panna. Uhked fanfaarid tekitavad ootusärevust, samas kui rahvahulk ohkab sobival ajal, tundes sulle kaasa. Ja muidugi, kui vaja, siis nad ka hõiskavad kogu südamest.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*