Imekombel mahuvad kassid ja koerad ühte slotimängu

Claws vs Paws on Paf kasiino slotimäng, kus tegevus toimub kasside ja koertega asustatud linnakeses. Alustades kõige madalama väärtusega sümbolitest, on järjekord järgmine: 10, J, Q, K, A, võtmekimp, politseiniku kaitsemüts, punasel sametpadjal olev kont ning Claws vs Paws kirjaga sümbol. Sädelev teemat on Wild sümboliks, mis suudab võtta kõikide sümbolite rolli, kui Scatter välja jätta.

Scatter sümboleid on mängus aga mitu. Peamiseks Scatter sümboliks on tugev rauast seif ja see ilmub põhimängus esimesel ja kolmandal rullikul. Eriline Scatter sümbol kujutab kavalt kiisut kas rahahunniku, pärlite või kullakangidega ning ilmub põhimängus viiendal rullikul. Kaks tavalist Scatter sümbolit ja üks eriline Scatter sümbol käivitavad koos ilmudes tasuta keerutuste lisamängu.

Ja nagu arvata võib, siis määrab just eriline Scatter sümbol ära selle, mis tasuta keerutuste ajal lisaks juhtub:

  • Libisev Wild – Igal keerutusel võidakse mänguväljale lisada juhuslik Wild sümbol. Kokku saab neid olla kolm tükki. Lisatud Wild sümbol liigub igal keerutusel ühe koha võrra allapoole ning tasuta keerutused lõppevad siis, kui kõik kolm Wild sümbolit mänguväljalt kaovad.
  • Kasvav Kordaja – igale võidule lisatakse kas 1x, 2x, 3x, 4x või 5x kordaja. Roheline dekrüpteerija suurendab kordajat ühe võrra, samas kui punane vilkur vähendab kordajat ühe võrra ning lülitab tööle ühe alarmi tuledest. Tasuta keerutused lõppevad siis, kui kõik kolm alarmi tuld põlema löövad.
  • 10 kleepuvat Wild sümbolit – igal keerutusel lisab kass rullikutele suvalise numbri kleepuvaid Wild sümboleid. Koer tegeleb sellega, et need kleepuvad Wild sümbolid rullikutelt eemaldada. Kleepuv Wild sümbol jääb oma kohale juhusliku hulga keerutuste ajaks.

Õnneks ei ole aga ka põhimäng lisadest ilma jäetud. Big Win Hacking tähendab seda, et  kass proovib asendada rullikule ilmuvaid sümboleid, et moodustada Big Win kombinatsioone. Järgmiseks variandiks on Scatter Nudge ehk et kass annab endast parima, et ka kolmas Scatter rullikutele lohistada ning selliselt eelnevalt mainitud tasuta keerutused käivitada. Ning võib juhtuda ka see, et juhuslikult antakse sulle 2-4 korduvat keerutust, millega käib kaasas ka garanteeritud võidu klausel! Aga et slotikas ainult kass ei valitseks, siis võib aegajalt näha ka politseikoera. Tema võib anda sulle korduva keerutuse, kus osalevad üksnes kõrgema väärtusega sümbolid!

Ja kõige viimaks siis ka loosirattad, mille käivitamiseks on vaja korjata kuldseid tähiseid. Kuldsed tähised ilmuvad juhuslikult põhimängus ning kui teatud arv tähiseid on kokku saadud, saad kas loosiratast kõrgemale tasemele uuendada või siis loosiratast keerutada. Jõudes viimase tasemeni, ei saa seda muidugi enam kõrgemale tasemele uuendada, vaid peadki keerutama.

Esialgu lihtsakoelisena tunduvas kasside ja koertega slotimängus peitub palju rohkemat. Selleks, et kõigest maksimum võtta, tasub aga mäng lahti teha ja ise seda mängida.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*