Põnevust ja närvikõdi slotikast Cops 'n' Robbers

Cops ’n’ Robbers on Paf kasiino põnev slotimäng, mis viib mängijad suurlinna melusse ja elusse. Mänguväli on paigutatud punase telliskiviseina taustale. Iga viimane kui sümbol on seotud ka kuritegeliku maailmaga: käerauad, vargast tehtud pilt, trellide taga olev kriminaal, karmiilmeline politseinik, taskusse topitud kulduur, portree valitsejannast, kotitäis teemanteid ja muidugi ka kotitäis krõbisevat.

Hajussümboliks on valitud punase töötava vilkuriga politseiauto ning kolm või enam seda sümbolit aktiveerivad auto jälitamise boonuse. Pärast iga keerutust pead sa valima kummas suunas oma põgenemist jätkad. Kui valid õige suuna, pääsed jälle veidi kaugemale, kui valid vale suuna, lõpetad aga tupikus ning politsei saab su kätte. Kui sa pääsed politsei eest minema, siis tasuta keerutused kahekordistuvad. Põgenemise võidud korrutatakse kõigi panustega ja lisatakse võiduliini võitudele.

Jokker sümboliks on trellide ja paksu seifiukse taha peidetud kullakangid. See sümbol kahekordistab ka kõik võidud! Teine viis, kuidas oma võite kahekordistada või isegi neljakordistada, on Gamble funktsioon – tee õige valik ja võidki oma juba olemasolevat võitu kas kahe- või neljakordistada. Ära unusta ainult seda, et kui vastad valesti, siis kaotad kõik – ka esialgse võidu.

Muidugi kriminaali elu ei ole midagi, mida peaks sihtima või soovima, ent Cops ’n’ Robbers on slotimänguna siiski väga põnev valik ja pakub natukene põnevust ning närvikõdi.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*