Betsafe kasiino kroonijuveel, kosmiline slotikas ja klassikaline tetris

Crowning Glory on Betsafe kasiino kõige uuem ning uhkeim kroonijuveel. Ka madalama väärtusega sümbolid on säravad ning uhke läikega, samas kui kõrgema väärtusega sümboliteks on hõbedane kaunistatud kroon ja erinevad kalliskivid. Kõik sümbolid võivad ilmuda ka 2x2 või 3x3 suuruses.

Slotimängus puudub küll Wild sümbol, ent kuldne ja taaskord uhkelt dekoreeritud kroon on boonussümboliks, mis võib ilmuda esimesele, kolmandale ja viiendale rullikule. Kolm boonussümbolit toovad kaasa tasuta keerutusi ning kuigi tasuta keerutusi ei ole võimalik taaskäivitada, siis iga lisa boonussümbol toob ühtlasi ühe lisa tasuta keerutuse.

Slotimängus on olemas ka Royal Reels nimeline lisafunktsioon, mis võib käivituda ükskõik millsel keerutusel. See tähendab, et rullikule ilmub õnneratas ning keerutuse lõppedes lisatakse mänguväljale viis õnnerattal valitud sümbolit. Kui valituks osutub boonussümbol, saad sa lisaks ka 12 tasuta keerutust.

Pisut vähem kuninglikum, kuid selle võrra kosmilisem on slotimäng Cosmic Eclipse. Kirjus universumis on viie rulliku ja kolme reaga mänguväli kollaste, roheliste ja oranžide planeetide ning erineva värvi ja kuju asteroididega, mis meenutavad kaardimaste.

Siniselt hiilgav ning asteroidi tükkide vahel hõljuv kiri Wild on muidugi Wild sümboliks, mis asendab kõiki teisi sümboleid. Boonussümboliks on roosat ja lillat värvi must auk. Piisab ühest boonussümbolist viiendal rullikul, misjärel valitakse üks standardne sümbol, mis imetakse musta augu vaakumisse. Seejärel saad sa tasuta keerutused ning kui rullikule tekivad uuesti samad sümbolid, siis kaovad ka need. Boonusmäng lõpeb siis, kui kõik viisteist kohta on antud sümboliga täidetud või kui keerutusega ei ilmu rullikutele enam ühtegi vastavat sümbolit.

Kõik kokkukorjatud sümbolid saadetakse seejärel mänguväljale tagasi, nii et sa saad garanteeritud ja küllaltki märkimisväärse võidu.

Ning et valikut jaguks, siis tutvustame ka kolmandat Betsafe’i kasiino slotikat Tetris Super Jackpots. Pole inimest, kes ei oleks tetrist mänginud, nii et sama mängu slotikana nägemine on kindlasti rõõmustav uudis.

Otse loomulikult on sümboliteks tetrisest tuttavad kujundid ning ka madalama väärtusega 10, J, Q, K ja A koosnevad tetrise ehitusplokkidest.

Mängus puudub seejuures Wild sümbol, ent boonussümboliks olev tetrise sümbol käivitab peamise lisafunktsiooni ehk tasuta keerutused, mille käigus mänguväli laieneb ka kaheksarealiseks. Samal ajal võib mängus käivituda Tetrimino vesimärk ehk mänguväljale ilmub klassikalise tetrise mängu kujund, mis on täidetud ühesuguste sümbolitega. Ja ära unustada Tetrimino lisa, mis lisab ülemistele rullikutele ühe või kaks tetrise kujundit, aidates seega kaasa suuremate võitude moodustamisele.

Ning selleks, et mäng veel eriti ahvatlev oleks, siis on slotikas olemas ka Mini, Minor ja Major jackpotid.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*