Moderne kummardus traditsioonidele

Ühelt poolt näeb Paf kasiino slotimäng Dazzle Me välja kui moderne mäng – kirevad värvid, omapärane rullikute ülesehitus ja kuskile mugavasse lounge’i sobiv muusika. Teiselt poolt on aga tehtud meelitav kummardus slotimängu algusaegadele, võttes värviliste juveelide kõrval sümboliteks ka number seitsme ning kella.

Esimene lisamäng käivitub juhuslikult – kuni  viis rullikut võivad muutuda Dazzling Wild Reel’ideks. Kui terve rullik on Wild, aitab see otse loomulikult suurendada tõenäosust võidukombinatsiooni moodustumiseks.

Scatter sümboliks on kandiline sümbol kirjaga Free Spin, mis aitab käivitada tasuta keerutuste lisamängu: kolm sümbolit tähendab 8 tasuta keerutust, neli sümbolit tähendab 12 tasuta keerutust ja viis sümbolit tähendab 16 tasuta keerutust. Lisaks on iga tasuta keerutuse ajal mängus ka Linked Reels – see tähendab, et kas esimesel ja teisel või teisel ja kolmandal rullikul tulevad välja täpselt samasugused sümbolid. Samasugused sümbolid suurendavad aga taaskord võitude tõenäosust.

Kuigi Dazzle Me ei ole Net Entertainmenti parima mäng, on see kindlasti proovimist väärt.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*