Esmalt mängi, siis saad tasuta keerutused

Nädalavahetus on käes ja ühes sellega ka Paf kasiino tasuta keerutused. Eesmärgiks on mängida enne kui pühapäeval saab kell 23:59 vähemalt 10€ põnevat slotimängu Dead or Alive. Kui saad sellega hakkama, siis esmaspäeval pärast keskpäeva uuesti mängima tulles, saad keerutada ratast ja võita tasuta keerutusi. Garanteeritud on viis tasuta keerutust aga võid võita kuni 100 tasuta keerutust!

  • 44% on võimalus võita 5 tasuta keerutust
  • 42% on võimalus võita 10 tasuta keerutust
  • 10% on võimalus võita 20 tasuta keerutust
  • 4% on võimalus võita 100 tasuta keerutust

Tõelise westerni stiiliga Dead or Alive slotikat saab mängida ka Pafi, Unibeti ja Betsafe kasiinodes. Korralike mängukaartidena on rullikutel 10, J, Q, K ja A. Sealt edasi tulevad kõrgema väärtusega sümbolid: rätiga kaetud näoga kauboi, relvaga vehkiv kauboi ja vuntsidega vehkiv kauboi.

Wild sümboliks on muidugi plahvatusohtlikud dünamiidipulgad ning mängus on lausa kaks Scatter sümbolit: püstol ja kullakott.

Kui ühel keerutusel ilmub püstol nii esimesele kui viiendale rullikule, viiakse sind uuele ekraanile ning kuue kuuliga saab proovida, kas õnnestub üles leida kurikuulus kangelane. Kui sa ta üles leiad, lehvitab ta valget lippu ja lõpetab trellide taga. Ning muide, mida varem sa ta üles leiad, seda suurem ka auhind on.

Kullakoti boonuse käivitamiseks on vaja korraga kolme sümbolit. Seejärel antakse sulle valik, kust saad samamoodi rahalise auhinna. Võimalik on võita kuni 200x oma panusest, juhul kui boonusmäng käivitub viie koti kullaga.

Nädalavahetusse sobib selline Metsiku Lääne stiili mäng väga hästi ja kui sellega kaasnevad ka tasuta keerutused, mis teevad uue nädala alguse paremaks, ei ole millegi üle vaja kurta.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*