Krahv Dracula ja 80 000 münti!

Dracula legendiga oleme ilmselt kõik tuttavad ja uus värske slotimäng, mis algab hämaratel linnatänavatel jooksva hirmunud tüdrukuga, järgib juba tuntud joont. Vana loo teeb põnevamaks aga asjaolu, et Unibeti ja Triobeti kasiinodes olemasolevas mängus on võimalik võita kuni 80 000 münti!

 Nelikümmend viis võiduliini, neli rida ning tipptasemel graafika kindlustavad, et tegu on fantastilise mänguelamusega. Wild sümboliks on veripunane „W“, krahv Dracula ennast ja ka salapärane Lady sümbol aktiveerivad aga peamise boonusmängu, millest on juttu allpool.

Krahv Dracula jälgib mängu oma mugavast tugitoolist, kuid ta ei istu seal niisama. Võitude peale võib krahv end nii püsti ajada, kui ka õelalt kihvasid näidata aga vahepeal ka põlema lahvatada, misjärel lendab üle rullikute kurjakuulutavate nahkhiirte pilv. Viimane on seejuures juhuslikkuse põhimõttel aga siiski üsna tihti aktiveeruv lisa ning pärast esialgset ehmatust saab näha, et tegelikult tõid nahkhiired kaasa vaid head, muutes osa sümbolitest samasugusteks, mis tähendab võimalikke võite.

Nagu ülalpool mainitud, siis teisel ja neljandal rullikul ilmuvad Dracula ja Lady sümbolid toovad kaasa tasuta keerutused. Enne veel aga kui tasuta saadud kümme keerutust käivituvad, näidatakse lühifilmi, kuidas mustaks suitsuks muundunud Dracula kaugest Rumeeniast Suurbritanniasse Lady juurde jõuab. Ja kui paarike on õnnelikult koos, algavad ka võite toovad keerutused.

Mis sest, et päevad on üha pikemad ja õu kevadvärskust täis. See mäng toob tubadesse sügisese kõheduse ning meeldiva õuduse.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*