Krahv Dracula soovib sulle oma perekonda tutvustada

Kes ütleb, et hirmsatel vampiiridel pole õigust pereõnnele? Pafi kasiino pakutav slotimäng Dracula’s Family tutvustab just nimelt maailma kõige kuulsama vampiiri perekonda. Sümboliteks on vastavalt valitud nii perekonnaliikmed, nagu kaunis naisterahvas, turtsakas teismeline tüdruk ja roheline koletis, kui ka äärmiselt detailsed kaardisümbolid: J, Q, K ning A.

Scatter sümboliks on mängu Dracula’s Family logo ning kaksikute poistega sümbol on Wild sümboliks. Poisid ilmuvad üksnes viiendal rullikul, kuid kui see juhtub, lasevad nad oma ragulkadest lendu 5 silmamuna, mis maanduvad ka teistel rullikutel, aidates seega kaasa võidukombinatsioonide loomisele. Kolm Scatter sümbolit käivitavad tasuta keerutuste lisamängu. Slotikas on kokku neli erinevat tasuta keerutuste varianti, kuid alguses on neist mängitav ainult üks. Selleks, et ka teised tasuta keerutuste lisamängud aktiveerida, pead sa eelnevat varianti vähemalt kolm korda mängima.

Tasuta keerutuste variatsioonid nende avanemise järjekorras:

  • Mad Multiplier – 15 tasuta keerutust, kõikidele võitudele kehtib 3x kordaja ning 3 Scatter sümbolit annavad sulle veel 15 lisakeerutust.
  • Eternal Love – 15 tasuta keerutust, mänguväljale on lisatud Eternal Love erisümbol ning 3 Scatter sümbolit annavad sulle veel 15 lisakeerutust.
  • Wild Whistle-Heads – 15 tasuta keerutust, Wild sümbol ilmub üksnes viiendal rullikul ning muudab kolmel rullikul kõik sümbolid Wild sümboliteks. 3 Scatter sümbolit annavad sulle veel 15 lisakeerutust.
  • Delirious Reels – 15 tasuta keerutust ning kui sümbolitest moodustub võidukombinatsioon, liiguvad rullikud ühe koha võrra paremale. Iga kord, kui rullikud liiguvad paremale, suureneb ka kordajat: 1x, 2x, 4x ja 7x. 3 Scatter sümbolit annavad sulle veel 15 lisakeerutust.

Dracula’s Family on üks tõeliselt eriline slotikas. Seda nii mängu ülesehituse kui ka disaini poolest. Kõik sümbolid on detailsed ja nende loomisega on ilmselgelt vaeva nähtud. See teeb aga ka mängu mängimise põnevamaks ja huvitavamaks. 

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*