Unelmate kohting slotimängu stiilis: Dream Date

Kevad on tõesti aastaaeg, kus nii linnud kui loomad leiavad endale paarilise. Egas inimesedki siis kõrvale ei jää. Kingswin kasiino slotikas Dream Date viib unelmate kohtingule, kus võibki täpselt see juhtuda. Romantiline muusika, imeline päikeseloojang ja kaunis looduspilt mänguvälja taga viitavad kõik väga maagilisele kohale, kus võib nii mõnigi süda helisema hakata. Ja kui selline aegade tagune romantika sinu südant helisema ei pane, vajuta esimese rulliku kohal olevat „Select era“ nuppu ning saad valida hoopis modernsema ajastu. Muutub muusika, muutub taust ja muutuvad sümbolid.

Samaks jäävad madalamad sümbolid võivad olla küll pisut tavalisemad – poti, risti, ruutu, ärtu ja ring – kuid kõrgema väärtusega sümboliteks on erinevad neli köitva pilgu ja ahvatleva kehaga meesterahvast. Muidugi on mängus sümbolina olemas ka naisterahvas, kelle armastuse pärast kõik mehed võitlevad. Dream Date Wild kirjaga sümbol on otseloomulikult Wild sümboliks. Kui Wild ilmub kolmandal rullikul, laieneb see üle terve rulliku ning tasuta keerutuste ajal kehtib sellises olukorras ka 2x kordaja. Scatter sümboliks on ka vastava kirjaga roosidega ääristatud sümbol ja 3, 4 või 5 Scatter sümbolit tähendavad 8 tasuta keerutust.

Muidugi on võimalik valida siis, kellega sa sooviksin oma unelmate kohtingule minna. Selleks tuleb vajutada „Select date“ nupule viienda rulliku üleval ning valida üks meestest – Dream Date. See mees muutub kõige kõrgema väärtusega sümboliks, kuid lisaks sellele on tal veel paar boonust, millest räägime allpool.

Mängus on olemas Hot Zone’ks kutsutav lisa: keskmine rida esimesel ja viiendal rullikul. Kui naine ning ükskõik milline mehe sümbol jäävad pidama ilmunud Hot Zone’s, tähendab see rahalist auhinda. Kui Hote Zone’s jäävad pidama aga naine ja sinu valitud Dream Date, saab lisaks rahalisele auhinnale ka tasuta keerutusi – koguni 8 tükki!

Tasuta keerutuste ajal asendab sinu valitud Dream Date kõik teised meesterahvaste sümbolid, nii et saad nautida oluliselt suuremat tõenäosust väga headeks võitudeks.

Armastus on pime, kuid maailmas pole sellest midagi paremat. Proovi slotikat Dream Date ning luba enda kevad kolm korda romantilisemaks muuta.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*