Dwarfs Gone Wild ja Diamond Mine - suvine seiklus!

Kuigi käes on suvi, ei tähenda see sugugi, et ka pöialpoisid puhata saaksid. Neid võib kohata Unibet kasiino uues slotimängus Dwarfs Gone Wild. Kui mäng avada, saab kohe aga aru sellest, et antud päkapikud on pärit kõigile väga tuttavast muinasjutust, kus koos seiklevad Lumivalgeke ja seitse pöialpoissi. Lumivalgeke ise ja kõik seitse pöialpoissi on slotimängu kõige väärtuslikumad sümbolid. Q, K ja A võtavad sisse madalamate väärtustega sümbolite kohe. Wild sümboliks on mängu enda logo ja lisaks sellele on slotikas ka teemantiga boonussümbol ja maagiline peegel.

Maagiline peegel käivitab ka boonusmängu. Piisab vaid ühest peeglist kolmandal rullikul ning sa saad kaks lisakeerutust ja nende keerutuste ajaks lisatakse rullikutele 300 Lumivalgekese sümbolit!

Mänguväljast vasakule jääb mõõdik, mis on mängu alustades 75% ulatuses täitunud. Iga kord kui moodustub võidukombo just pöialpoistest, hakkab mõõdik tasapisi täituma. Vastavalt mõõdikule, mutuvad ka selle kõrval olevad väikesed vagonetid erksamaks. Iga vagonett tähendab aga ühte lisa tasuta keerutuste lisamängus.

Tasuta keerutuste aktiveerimiseks on vaja kolme teemantiga boonussümbolit või ülalpool mainitud mõõdiku täielikku täitmist. Nii või naa saad sa seitse tasuta keerutust ja võimalikud lisad vastavalt mõõdiku täituvusele:

  • Rolling Wilds – teisele, kolmandale või neljandale rullikule pannakse üks Wild sümbol, mis liigub iga keerutusega ühe koha võrra vasakule.
  • Spreading Wilds – rullikutele lisatakse üks Wild sümbol, mis võib laieneda kuni neljale positsioonile.
  • Throwback Wilds – rullikutele lisatakse kaks kuni viis Wild sümbolit.
  • Full Reel Wilds – kuni kaks rullikut kattuvad üleni Wild sümbolitega.
  • Free Wild – Wild sümbol lisatakse sinna, kus sellest on kõige rohkem kasu.
  • Extra Free Spins – kolm kuni viis lisa tasuta keerutust.
  • Win Multiplier – vähemalt ühele võidule kehtib kuni 5x kordaja.

Kui pöialpoistega slotika mängimine tuletas meelde ka nende igapäevatöö ehk kaevanduskäikudes kaevandamise, on vast õige aeg tutvustada ka slotikat Diamond Mine. Kui eelmine mäng oli pigem paksus metsas, siis siin viiakse meid punaste kaljude ja roheliste kaktustega kõrbealale. Sümboliteks on Metsiku Lääne stiilis 9, 10, J, Q, K ja A ning neile lisaks kaevur, kaevurilamp, labidas ja kirka ja muidugi ka teemant. Kokkuköidetud dünamiidipulgad on Wild sümboliks ja kotitäis kulda Scatter sümboliks. Lisaks on mängus ka TNT Mystery sümbol, mis võib ilmuda ükskõik kuhu ja mis muutub vajalikuks sümboliks, et aidata kaasa võidu moodustamisele. Ja muide, Wild sümbol võib seejuures ilmuda ainult kõige ülemisele reale, kuhu sümbolid ei ilmu mitte tavalisel moel keereldes, vaid paremalt küljelt sisse libisedes.

Mängus kehtib ka selline süsteem, kus võidukombinatsiooni moodustunud sümbolid kaovad ja nende asemele langevad uued, andes lootust ka uute võidukombinatsioonide moodustamiseks.

Tasuta keerutuste jaoks on vaja vähemalt nelja kullakoti. Kui alguses saab 12 tasuta keerutust, siis iga uus kott lisab veel viis keerutust, nii et lõplik tasuta keerutuste hulk võib olla üpriski muljetavaldav.

Nii et vali mäng olenevalt sellest, kas sa tahad veeta aega Lumivalgekese ja pöialpoiste või kaevuri ja kullakottide seltskonnas.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*