Idamaine müstika slotimängus Eastern Delights

Eastern Delights on slotimäng müstilistest idamaadest, kus liivadüünide vahel kõrguvad kaunid paleed, võib leida maitsvat toitu ning saladuslikke kuninglikke perekondi. Imelise disainiga slotikas vaimustab kõiki Paf kasiino külalisi juba esimesest hetkest.

Sümboliteks on paabulind, maitsev pidusöök, karahvin, puuviljad, 10, J, Q, K ja A ning küsimärk on Wild sümboliks. Viimasena tasub mainida lambisümbolit, mis ilmub viiendale rullikule. Kui see juhtub, hävitab lamp terve selle horisontaalse rea, millele ta pidama jäi. Uued lisanduvad sümbolid võivad muidugi tähendada suuri võite ja ehk õnnestub isegi käivitada mängule omapärane Symbol Drop boonusfunktsion.

Symbol Drop tähendab, et kõik võiduliinis osalevad sümbolid haihtuvad ja nende asemele ilmuvad uued. Kui see toob kaasa ka uue võidu, siis saad tasuta keerutuse. Järjest võid niimoodi saada kolm tasuta keerutust. Lisaks on olemas ka pisut traditsioonilisem tasuta keerutuste lisamäng, kus kolm või rohkem Scatter sümbolit tähendavad nelja tasuta keerutust. Kuna aga Symbol Drop on aktiivne ka tasuta keerutuste ajal, siis võib see number õige kergesti suureneda.

Natuke idamaist müstikat ei tee kunagi paha ning võimalik, et just see ongi sellele mängule nii palju fänne toonud.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*