Kas vaimujõud või musklijõud?

Kas mõistus või jõud? Kas El Jackpotto ja maadlejad või Wizard Shop ja raamatutarkus? Unibet kasiinos saab mängida mõlemat lahedat slotikat. Esimesena tutvustame aga neist kahest slotimängu Wizard Shop.

Kuue rea ja viie rullikuga mänguväljal on maagiliselt helendavad ruunisümbolid, võlujoogiga täidetud pudelid, liivakell, loitsuraamat ja kavalalt naeratav võlur ise. Wild sümboliks on keerleva ja vonkleva sinise ilukirjaga sümbol ja Scatter sümboliks hunnik pärgamendirulle. Kolm või enam Scatter sümbolit käivitavad muidugi tasuta keerutuste lisamängu.

Kindlasti paned sa mängides tähele ka mänguväljale ilmuvaid kuld- ja hõbemünte. Need korjatakse mänguväljal kokku ning need tulevad sulle kasuks siis, kui sa jõuad tasuta keerutusteni. 10 tasuta keerutust avavad maagilise kapi, kus sul on eespool mainitud müntide eest võimalik osta lisaboonuseid:

 1. Rullikutele lisatakse rohkem Wild sümboleid – 50 kuni 250 lisa Wild sümbolit
 2. Aktiveeritakse Scatter sümbolitega seotud auhinnad – 1x kuni 5x kogupanus
 3. Aktiveeritakse kordaja – kordaja suuruseks on 2x kuni 10x

Igal valikul on kokku viis erinevat taset ning mida rohkem münte sa korjad, seda paremaid boonuseid sa ka saad osta. Kui sa soovid säästa kallima ostu jaoks, siis on sul tasuta keerutused võimalik käivitada ka ilma lisaboonuseid ostmata.

Lisaks on mängus olemas ka Wizard Wild Feature, mis käivitub siis, kui lilla kaabuga võluri sümbolid võtavad enda alla terve rulliku. Võlur vahetab seejärel riided, ning kõik võluriga sümbolid muutuvad Wizard Wild sümboliks!

El Jackpotto on slotikas, mis erinevalt vaimujõust, on rohkem keskendunud lihasjõule. Mehhikopäraste mõjutustega slotikas on sümboliteks tähed J, Q, K ja A ning kuldne vöö, sinine pealuu, kommidega täidetud pinata, muusikavahendid, mängu logo ning muidugi ka boonussümboliks olev maadleja ja Wild sümboli rolli võtnud tšillikaun.

Slotimängus on olemas ka boonusmäng, mis aktiveerub vähemalt kolme maadlejaga sümboli ilmnemisel. Esmalt tuleb sul keerutada õnneratast ning selle tulemus määrab ära selle, millise boonuse sa saad:

 • Big Money – saad tasuta keerutused ning kui sa kogud piisavalt sümboleid, saad keerutada eriti väärtuslikku Super Wheel’i. Iga keerutuse järgselt pead sa valima pinata, mis paljastab selle, kas sa saad veel ühe keerutuse või kas boonus lõpeb.
 • Spank That Ass – vali saadaval olevate pinatade hulgast ning oota, et El Jackpotto sulle pakkumise teeks. Sul on võimalus pakkumine vastu võtta või tagasi lükata.
 • Ready To Rumble Free Spins – tasuta keerutuste lisamäng, kus sa pead erinevaid vastaseid lööma, et järgmisele edasi liikuda. Igaüks pakub erinevat boonusfunktsiooni, lisakeerutusi ning kui sul õnnestub kõikidele tuul alla teha, jõuad sa Big Money Bonus’eni.
 • Pound For Pound – vali kas pronksist, hõbedast või kullast vöö ning vastutasuks saad sa rahalise auhinna ja võimaluse jätkata edasi Big Money Bonus’e suunas.
 • El Jackpotto Rocket Free Spins – saad viis tasuta keerutust ning kui rullikute kõrvale ilmub El Jackpotto, lisatakse mänguväljakule veel rohkem Wild sümboleid.

Kui õnneratas on sulle boonusmängu määranud, on sul võimalik see kas vastu võtta, või panustada kas parema lisamängu või siis rahalise auhinna peale.

Ning lisaks nendele boonusmängudele, on slotikas olemas ka väiksemad lisad, mis käivituvad automaatselt:

 • Bonus Boost – rullikutele lisatakse rohkem boonussümboleid
 • Tomato Sauce – rullikutele lisatakse ketšupit ning need kohad, kuhu ketšup sattus, muutuvad ühesugusteks sümboliteks.
 • Colossal Fart Spin – rullikutele lisatakse hiiglaslik sümbol (sh boonus)
 • Fart Shuffle – rullikud aetakse segamini ning sellega kaasneb garanteeritud võit
 • Mustard Wilds – rullikutele lisatakse Wild sümbolid, mis tilguvad mööda rullikuid alla, moodustades seega kuhjatud Wild sümbolid
 • Chilli Wilds – rullikutele lisatakse rohkem Wild sümboleid

Kaks väga erinevat mängu, mis aga õnneks on põnevad. Olenemata siis sellest, kas sa valid füüsilise jõu esindajad või vaimutarkusega võluri.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*