EmotiCoins - naerata, näita keelt ja pilguta silma

Keegi ei kujuta enam elu ette ilma smiley’deta. Väikesed kollased pallikesed, mis suudavad väljendada kõiki emotsioone, mis meile pähe tulevad. Slotimäng EmotiCoins on loodud just nendele rõõmsatele, kurbadele või ka üllatunud pallikestele mõeldes. Betsafe ja Unibet kasiinod pakuvad mõlemad võimalust seda põnevat slotikat mängida.

Kuigi Microgamingu poolt loodud mäng tundub küllaltki lihtne, siis see slotikas ei ajagi taga tohutult keerukat ülesehitust, kus võidu saamiseks tuleb hüpata läbi põlevate rõngaste.

Kolm rida ja viis rullikut on kaetud mõnusalt värviliste sümbolitega. Madalamateks väärtusteks on 10, J, Q, K ja A. Kõrgema väärtusega sümboliteks on emotikonid, mis kõik teevad midagi erinevat: pilgutavad silma, näitavad keelt, naeratavad, saadavad õhusuudluse või kannavad päikeseprille. Mängu nimega sümbol on Wild sümboliks ning jutumulli pressitud LOL kirjaga sümbol on Scatter sümboliks.

Mängu üks lisa, Wild Blast, tähendab et iga keerutusega on võimalus, et üks või ka kõik viis rullikut kattuvad Wild sümbolitega. See tähendab ju aga garanteeritud võitu ja mitte just väikest!

Ja mängust ei puudu ka tasuta keerutused, mis aktiveeruvad muidugi kolme või enama LOL sümboli ehk Scatter sümboli ilmendes. Kümne tasuta keerutuse ajal on aktiivsed ka Wild Sticker sümbolid. Need on Wild sümbolid, mis ilmuvad rullikule igal teisel keerutusel ning jäävad oma kohale, kuni tasuta keerutused kokkuvõttes lõppevad.

Me oleme emotikonidega oma elus nii ära harjunud, et ei kujuta enam ettegi, et kellegagi ilma naerunägusid kasutamata suhtleks. Ja nüüd on need lõbusad pallikesed olemas ka slotimängumaailmas!

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*