Kas Finn and the Swirly Spin on tõesti aegade parim slotimäng?

Finn and the Swirly Spin on uus omapärane slotimäng, mida saab mängida Unibeti ja Pafi kasiinodes. Mänguväli meenutab muinasjutumaad, kust ei puudu ka vikerkaar ning iiri härjapõlvlane Finn istub rahulikult vasakus nurgas ning mängib vilepilli. Tavapäraste rullikute asemel on siin hoopis kivist raiutud spiraalne mänguväli ning iga keerutusega tekkivad uued sümbolid alustavad ilmumist kõige välisemast nurgast.

Sümboliteks on rubiin, tammetõru, hobuseraud, neljaleheline ristikhein ning puidust ärtu- ja potisümbol. Wild sümboliks on kollane täheke ja nagu ikka, suudab see asendada teisi sümboleid, välja arvatud Scatter sümbolit, milleks selles mängus on võtmega sümbol. Tavapäraseid võiduliine siin ei ole ning võidu moodustamiseks on vaja, et kolm või enam ühesugust sümbolit oleksid kas horisontaalselt või vertikaalselt kõrvuti. Moodustunud võidud aga plahvatavad ja kaovad mänguväljalt, tehes seega ruumi uutele sümbolitele. Plahvatanud sümbolite asemele võib ilmuda ka Wild sümbol ning see sõltub sellest, kuidas võidukombinatsioon moodustus: kui võidukombinatsioonis ei ole Wild sümbolit, siis luuakse ühe plahvatanud ja seega kadunud sümboli asemele Wild sümbol. Kui võidu hulgas oli Wild sümbol, siis plahvatab võidukombinatsiooni kuulunud Wild sümbol ning hävitab ka need sümbolid, mis olid horisontaalselt ja vertikaalselt tema kõrval.

Teemanti sisse peidetud kuldne võti on tasuta keerutuste jaoks. Võti ilmub igal keerutusel alumisse vasakusse nurka ning kui see keerutus toob endaga kaasa võidu, siis saab võti tasahilju edasi liikuda. Võib-olla panid sa juba tähele, et mänguvälja südames asub lukuauk ning kui võtmega sümbol sinnani jõuab, avatakse portaal tasuta keerutuste maailma, kus on neli erinevat lisamängu. See, millist mängu sa mängida saad, sõltub sellest, mitu võtit sul kogutud on ning seda arvu näed sa mänguvälja kõrval olevas väikeses võtmemõõdikus. See tähendab, et esimene kord saad sa valida ainult ühe lisamängu, kuid mida rohkem võtmeid sa kogud, seda laiemaks ka valik muutub ning eriti hea on see, et võtmed ei kao kuskile – olenemata sellest, kui palju võtmeid mõni lisamäng vajab. Aga neli varianti on järgmised:

Star Bar – 7 tasuta keerutust ning sel ajal kehtib ka Starfall Wilds lisa. Mängu avamiseks on vaja 1 võtit.

Lava Lair – 3 tasuta keerutust ja sel ajal kehtib Dragon Destroy lisa. Lisaks asendab Sticky Wild selles mängus tavalise võtmega sümboli ning erinevalt tavaliselt Wild sümbolist, Sticky Wild ei purune. Mängu avamiseks on vaja 4 võtit.

Lucky Mug – 4 tasuta keerutust ja sel ajal kehtib Irish Luck lisa. Mängu avamiseks on vaja 9 võtit.

Golden Pot – 3 tasuta keerutust ning sel ajal kehtib Magic Transform lisa. Mängu avamiseks on vaja 16 võtit.

Tasuta mängude ajal välja toodud erilised lisad kehtivad muide ka põhimängus, nii et võimalik, et neid kohtad sa enne, kui üldse tasuta keerutusteni jõuad:

Starfall Wilds – rullikutele paigutatakse 2 või rohkem Wild sümbolit ja nende lisamist jätkatakse seni, kuni sa saad võidu.

Dragon Destroy – see mäng käivitub juhul, kui enne erimängu käivitumist ei toonud keerutus sulle ühtegi võitu. Dragon Destroy hävitab suvalise numbri sümboleid ning pärast igakordset hävitamist on võit tagatud.

Irish Luck – see lisamäng käivitub siis, kui rullikutel polnud pärast esimest keerutust ühtegi võitu. Rullikutele lisatakse horisontaalne või vertikaalne rida ühte tüüpi sümbolitest ja see toob kaasa garanteeritud võidu.

Magic Transform – kõik ärtu- ja potisümbolid muudetakse kallimateks sümboliteks!

Kohe kindlasti on Finn and the Swirly Spin üks vingemaid slotikaid, mis viimasel ajal välja on tulnud. Tavapärasest erinev ülesehitus pakub põnevust pikaks ajaks, slotikas on rohkelt lisasid ning seda nii põhimängus kui ka tasuta keerutuste erimängus. Kui iga slotimäng oleks sama huvitav, siis ei oleks meile muud meelelahutust vajagi!

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*