3125 võiduviisi? Uskumatu aga tõsi!

Paf kasiino ikka oskab omapäraseid ja ilusaid slotimänge välja valida. Fireworks Master on imeline Hiina mõjutustega slotikas, millesarnast vast veel ei ole nähtud. Õhtuse atmosfääriga mängu taustal on teravatipulised mäed, udu ning puidust ehitatud traditsiooniliste sugemetega mänguväli, mille kõrval magab sügavat und pandakaru. Muretseda pole vaja, sest kui õige hetk kätte jõuab, ärkab põõnav karu kohe üles.

Mängu eriliseks lisaks on selle mitmekihiline ülesehitus, mis ühtlasi tähendab, et võitmiseks on 3125 erinevat viisi! Põhimängus on neli erinevat kihti, boonusmängus kolm kihti. Seetõttu ilmuvad ka sümbolid mitmes erinevas kihis.

Alustades kõige väärtuslikematest sümbolitest siis nendeks on kuldsed esemed, käpaga lehvitav kass, koikala, sinine jasmiiniõis, roosakas lootoseõis ning erinevat värvi ja erineva kogusega bambusetükid.

Kuldne Wild sümbol suudab muidugi asendada kõiki teisi sümboleid, põlev Hiina latern on boonussümboliks ja iga sümbol lisab ühe tasuta keerutuse. Wild ja boonussümbolid asuvad muide üksnes boonuskihil. Selleks aga et jõuda boonuskihini ja seal ootavate sümboliteni, on vaja, et eelnevate kihtide sümbolitest moodustuks võidukombinatsioon, mis seejärel haihtuvad ja boonussümbolid pilgule avab.

Vähemalt 7 boonussümbolit käivitavad tasuta keerutused ning maksimaalselt on võimalik saada 14 tasuta keerutust. Tasuta keerutuste ajaks lisandub puidust mänguvälja kõrvale rakettidega õnneratas. Kui pandakaru raketid süütab, läheb ratas keerlema ning peatudes annab sulle kas kordaja (2x, 3x, 4x, 10x või 50x) või mündivõidu (kuni 150).

Fireworks Master on omanäolise ülesehitusega mäng, millesarnast just väga palju ei näe. Seetõttu võib ka algul mängu mõistmine pisut keeruline olla, ent kui paar korda läbi mängid, on kõik selge nagu seebivesi.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*