Football 3x3 on slotimäng, millesarnast sa pole varem mänginud

Football 3x3 on slotimäng, millesarnast sa tõenäoliselt veel näinud pole. Betsafe kasiino tutvustab seda aga eriti hea meelega. Arvestades seda, millised tipphetked on jalgpallimaailmas just suve alguses, sobib vastav slotimäng kindlasti iga fänni päevaplaani.

Slotimängu avades ei saa kohe arugi, kus on rullikud ja kus on read. Mänguväli koosneb justkui üheksast erinevast üksikust rullikust, igal rullikul kolm sümbolite kohta. Imestada pole aga vaja selle üle, mis on sümboliteks valitud. Kõik, mis jalgpalliga seotud: erinevat värvi ja erineva mustriga särgid, millele on kirjutatud numbrid 1-10. Erinevat värvi jalgpallide peal on aga numbrid 15, 20, 25, 30 ja 50. Lisaks särkidele ja pallidele on ka sümbol numbriga 100 ning karikas, mille ees kiri Jackpot. Igale sümbolile kehtib ka oma kordaja, mis on võrdne sümbolil oleva numbriga. Mängu Jackpotiks ehk kui saad ühele rullikule kolm karikat, on 500x kordaja!

Võidukombinatsioon tähendab seda, et üksiku rulliku kõik kolm sümbolid peavad olema ühesugused. Ülemises reas võivad nendeks sümboliteks olla numbrid 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ja 8. Keskmises reas numbrid 1, 2, 3, 5, 10, 15, 20 ja 30. Alumises reas aga numbrid 1, 2, 5, 10, 25, 50, 100 ja 500.

Hea on teada ka seda, et sa võid ise valida, kui palju üksikuid rullikuid tegelikult aktiivsed on. Kui pole soovi kõigi üheksaga mängida, siis seda ei pea tegema. Võid mängida ka vaid ühe rullikuga. Rullikute aktiveerimiseks ja mitteaktiveerimiseks piisab vaid sellest, kui klikid rulliku peale. Sümbolite kadumine tähendab seda, et rullik muutus mitteaktiivseks. Kui aga soovid, saad rulliku kohe uuesti aktiveerida.

Tõesti omanäoline mäng, kuid nii slotimängu fännidele kui ka tõelistele jalkasõpradele on see meeldiv vaheldus, mis tasuks järgi proovida.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*