Foxin’ Wins Football Fever ehk rebased lähevad jalkat mängima

Slotimängu Foxin’ Wins oleme juba tutvustanud, ent oma korda ootab slotikas Betsafe’i slotikas Foxin’ Wins Football Fever. Esimesest mängust tuttav rebaste perekond on oma uhkest villast liikunud hoopis elavale jalgpallistaadionile.

Sümboliteks on 9, 10, J, Q, K ja A ning nii mõnelegi neist on lisatud mõni tuntav viide jalgpallimaailmale nagu näiteks jalkapall, karikas või vile. Teised sümbolid on tuttavad Foxin’ Wins mängust kuid ka nii mõnelegi neist on antud jalgpalliga seostuv lisand: raharull, jalgpallitrofee, villa mille ees rebasekutsikad palli taovad ning kabrioletis sõitev ja fännilippu lehvitav rebaseproua. Scatter sümboliks on potitäis kuldmünte ja Wild sümboliks taaskord perepeast rebasehärra – sedakorda ainult triibulises kohtunikusärgis, vile käppade vahel.

Nagu teises variandis, on siingi mängus olemas Superbet funktsioon:

  • Superbet off – 25 münti, rebasekutsikas kolmandal rullikul
  • Superbet 1 – 35 münti, rebasekutsikad teisel, kolmandal ja neljandal rullikul
  • Superbet 2 – 50 münti, rebasekutsikad esimesel, teisel, kolmandal ja neljandal rullikul

Mida need rebasekutsikad teevad? Muudavad tavalise sümboli Wild sümboliks, nii et pole kahtlustki, et neist on suurte võitude kokkukraapimisel kindlasti kasu.

Mängus on olemas ka tasuta keerutused. 10 tasuta keerutust saab siis, kui rullikutele jääb kolm või enam Scatter sümbolit. Tasuta keerutuste ajal ilmuvad rebasekutsikad tavalisest tihedamini ning samuti on tasuta keerutuste ajal kõik võidud topelt väärtuslikud!

Silma tasub lahti hoida ka selleks, et püüda kinni Random Bonus. Selleks võib olla kas Fox Funds või Leprechaun Shakedown. Fox Funds tähendab seda, et rebasehärra tormab kullapotiga mänguvälja ette, loobib sealt münte välja ja sina saad need endale. Garanteeritud võit! Leprechaun Shakedown samas aga ei garanteeri võitu – auhinna saab vaid siis, kui õnnestub härjapõlvlane kinni püüda.

Rebased on armsad, võidud on veel armsamad - Foxin’ Wins Football Fever ootab mängima!

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*