Suurlinna glamuur tuuakse koju kätte - Free Spin City

Free Spin City toob suurlinliku glamuuri Betsafe kasiino vahendusel lausa koju kätte. Rullikutel keerlevad kuldmündihunnikud, täringupaarid, poti kaardimasti tähistav sümbol, dollarimärk ning 10, J, Q, K ja A. Wild sümbol on vastava kirjaga ning mängus on olemas ka Free Spins Bonus sümbol.

Lisaks tavalisele mänguväljale on olemas lisavalikud vasakul äärel, mille vahel valides on sul võimalik mängu huvitavamaks muuta. Valik muutub automaatselt, kui sa oma panuse suurust vastavale tasemele muudad.

Reel Game (0.20£/keerutus) – Free Spins sümbolid ilmuvad ainult esimesel, kolmandal ja viiendal rullikul.

Mega Spins (0.50£/keerutus) – Free Spins sümbolid ilmuvad esimesel, teisel, neljandal ja viiendal rullikult ning sul on suurem võimalus neid saada.

Ultra Spins (1.00£/keerutus) – Free Spins sümbol ilmub kõikidel rullikutel, tasuta keerutuste ajal on lisatud ka juhuslikud Wild sümbolid ja kõikidele võitudele kehtib 2x kordaja.

Power Spins (vähemalt 2.00£/keerutus) – Free Spins sümbol ilmub kõikidel rullikutel, tasuta keerutuste ajal ilmuvad Wild sümbolid jäävad tasuta keerutuste lõpuni oma kohale ning kõikidele võitudele kehtib 2x kordaja.

Nagu näha, siis kõikidel lisavalikutel on eriti suur roll Free Spins sümbolil. Mida rohkem sümboleid mängu lisatakse, seda suurem on tõenäosus, et korraga peatub rullikutel kolm või enam sümbolit, mis tähendab kaheksat tasuta keerutust ning võimalikke lisasid, mis ülalpool välja toodud. Juhul kui sa saad ainult kaks Free Spins sümbolit, siis ilma selle sümbolita rullikud keerlevad veel korra, lootes kolmanda sümboli ikkagi kätte saada.

Mängu ajab võib juhuslikult käivituda Spin It Again lisa, ehk rullikud keerlevad uuesti ja võid loota, et uued sümbolid moodustavad võidukombinatsiooni.

Selline põnev mäng, mida tasub kindlasti proovida ja vaadata, kuidas läheb!

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*