Idamaade mütoloogia pakub inspiratsiooni - slotikad Fu Er Dai ja Hualong Valley

Huvitav, kas Idamaade müstiline ajalugu kunagi otsa ka saab? Praegu on küll tunne, et sealt saab veel aastasadade jagu inspiratsiooni nii filmide, raamatute kui ka slotimängude jaoks. Betsafe kasiinos on lausa kaks uut slotimängu saanud inspiratsiooni just sealt maailmajaost. Neist esimene, Fu Er Dai, tundub olevat pühendunud just Hiinale ja nende draakonite kultusele. Viis kõrgema väärtusega sümbolit on kuldne mobiiltelefon, võtmed, kell, rahakott ning pisut kahtlase välimusega noormees. 10, J, Q, K ning A on madalam väärtusega sümboliteks.

Uhkel draakonil on muidugi võimas roll ja ta on Wild sümboliks. Aga kui draakoniga sümbol peatub teisel, kolmandal või neljandal rullikul, muutub see kauniks neiuks, kes katab kõik antud rulliku positsioonid. Sina saad aga ühe lisakeerutuse, mille ajal neiu oma kohal püsib.

Kui rullikutel peatub ühel ajal aga kaks või kolm Wild sümbolit, saad sa viis tasuta keerutust ning igal keerutusel peatuv Wild sümbol jääb ka kuni kolme järgmise keerutuse jaoks omale kohale. Iga lisa Wild sümbol annab sulle ka lisa tasuta keerutuse. Sellisel moel võid sa maksimaalselt saada kuni 20 tasuta keerutust.

Teine uus slotikas on Hualong Valley, mille nimest juba võib eeldada kaunist loodust. Ja just uhkete mägede taustal selle mängu rullikud ongi. Sümbolid on kõik seotud Hiina mütoloogiaga: draakon, pandakaru, punase tutiga lind, koikala ning erinevat värvi ja Hiinas olulist rolli omava number kaheksa ümber keerdunud draakonid.

Hiinapärane mask on Wild sümboliks ning mängus on eraldi olemas boonussümbol, milleks on hiina latern, ja Scatter sümbol, milleks on lehvik. 3 või rohkem boonussümbolit tähendab tasuta keerutusi. Saadavate tasuta keerutuste arv jääb 4 kuni 7 keerutuse vahele ja arv sõltub sellest, millise laterna sa valid. Valitud laternast on sul vaja valida ka münt, mis omakorda määrab ära selle, milline kordaja tasuta keerutuste ajal saadud võitudele kehtib ning see võib olla 3x kuni 6x. Kuigi tegu on mänguga, millel hulgaliselt lisasid, on see siiski sujub ja meeldiv slotikas, mis võib kindlasti ka su südame võita.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*