Kiviajast tulevikku, tulevikust paradiisisaarele puhkama - kolm uut slotimängu

Kuigi need kõige külmemad ilmad tunduvad olevat selja taha jäänud, ei taha paljud enne nina toast välja pista, kui kevadsoojus täiesti kohal on. Õnneks ei tule karta igavusse suremist, sest Betsafe ja Unibet kasiinod tulevad oma uute slotimängudega appi. Gem Rocks on eriti kividerohke mäng. Mänguväli on uuristatud halli paksu kalju sisse, siin seal paistmas säravad kristallid. Mänguväli võib olla kuni kuue rulliku ja nelja reaga, ent väga palju on ka suuri sümboleid, mis võtavad enda alla mitu kohta korraga.

Mängu põhisümboliteks on erinevat värvi kividele graveeritud rist, romb, ruut, õigetpidi kolmnurk, tagurpidi kolmnurk, poolkuu ning särav punase ja kuldsega täht.

Kahe, viie või üheksa järjestikuse võidu korral hüppab mänguvälja ette aga hiiglaslik kivikoletis, kes seejärel põrkab kohe edasi mänguvälja sisse. Vastavalt järjestikuste võitude arvule võtab ta enda alla 2x2, 3x3 või lausa 4x4 ruudustiku!

Ja iga kord kui moodustub võidukombinatsioon, kivid plahvatavad, tehes ruumi uutele langevatele sümbolitele ja loodetavasti ka uutele võitudele.

Kiviajast hüppame aga otse tulevikku, kus meid ootab slotikas Kaiju oma suurlinna tänavale paigutatud läbipaistva mänguväljaga. Viiel rullikul ja kolmel real leiab sümbolitena nii punaseid, rohelisi ja siniseid kristalle, kui ka samades värvides elektroonilisi kaarte.

Wild sümbol ilmub siin mängus aga hoopis omapärasel kujul: kolm vertikaalselt ühendatud ühesugust sümbolit toovad esile Wild sümboli ülemisel real. Ja mängu peategelane HA-42 on Scatter sümboliks. Kolm tõsise neiuga sümbolit käivitavad 7 tasuta keerutust. Tasuta keerutuste ajal valitakse ka üks kivist koletis (huvitav, kas eelmise mängu edasiarenenud koletised?). Valikust sõltub see, kus kohtadel asetsevad hot spots’id ehk kuumkohad. Ainult neid aktiveerides on võimalik koletisest täielikult jagu saada. Iga hot spots’i tabamine käivitab lisamängu.

Rääkides nüüd aga täpsemalt lisadest, siis Reel Expansion aitab mänguvälja reahaaval ülespoole laiendada ja kord juba lisatud rida jääb sinna mängu lõpuni. Hotspot Activation’i aktiveerimiseks on vaja seda, et vertikaalne laser tabaks õiget kohta, misjärel sümbolid antud vertikaalselt ühendatud reas muutuvad Wild sümboliteks. Ja Sticky Wilds on muidugi kõigile teada – vastava rea sümbolid muutuvad kleepuvateks ja jäävad omale kohale tasuta keerutuste lõpuni.

Pärast sellist futuristliku ja peaaegu et düstoopia maailma kogemust on vaja midagi helgemat ning selleks sobib väga hästi kolmas uus slotikas Tiki Tumble. Tumedate toonide asemel avaneb kohe erksates värvides eksootiline saar ning kuulata saab nii sädistavaid linde, kui ka saareelanike hüüatusi ja skandeerimisi.

Nikerdatud puiduga ääristatud viie rea ja nelja rullikuga mänguväljal on esmalt neli madalama väärtusega sümbolit: halli kivi sisse pandud rohelised, lillad, punased ja türkiissinised vääriskivid. Suurema väärtusega on aga erinevad nikerdatud maskid, mida saab eristada nii näoilmete kui ka värvide (sinine, roheline, oranž, lilla) järgi. Kõige vingem sümbol on aga vasest punase kiviga mask, mis on muidugi ka Wild sümboliks.

Selles slotikas on ka eriti huvitav Nudging Wilds funktsioon. Kui Wild sümbol ilmub ühele ülemisest kolmest reast, tähendab see päris head võiduvõimalust järgnevateks keerutusteks. Nimelt hakkab see Wild sümbol reahaaval allapoole liikuma, kattes üksvahe kogu rulliku Wild sümbolitega!

Mängus on olemas ka Scatter mask – kirgas kuldne mask, helesiniste leekidega maski suus ja silmade taga. Kolm või enam Scatter sümbolit käivitavad tasuta keerutused, kus keerutustel polegi kindlat arvu, vaid boonusmängu kestus sõltub Wild sümbolitest. Teine ja neljas rullik kattuvad üleni Wild sümbolitega ning tasuta keerutused lõppevad siis, kui kõik Wild sümbolid on mänguväljalt kadunud. Seni aga kuni tasuta keerutused kestavad, kehtib võitudele ka kordaja: 1x, 2x või 3x. Täpne kordajate arv sõltub sellest, mitu maski tasuta keerutuste käivitamiseks vaja läks ning iga kord kui Nudging Wilds funktsioon aktiveerub, kordaja kerkib.

Rännak kiviajast tulevikku ja siis tagasi oleviku paradiisisaarele ei ole kunagi varem niivõrd huvitav ja lõbus olnud!

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*