Pikne lööb ja kõu kõmab: Zeus: God of Thunder

Jumalustest ja jumalatest ei ole kunagi küllalt. Unibeti jumalik kasiinomäng Zeus: God of Thunder viib mängurõõmu taevastesse kõrgustesse. Tormitaeva taustal on rullik ja sellel sümbolid, milleks on võimsa lakaga lõvi, kotkas, välgunool, vaas, pärg, Zeus ise ning J, Q, K ja A. Uhkete sammastega Zeusi tempel on Wild sümboliks ja see ilmub üksnes teisel, kolmandal ja neljandal rullikul. Lisaks teiste sümbolite asendamisele, et võidukombinatsiooni moodustada, kahekordistab Wild sümbol ka kõiki võite, milles see osaleb.

Lisamänguna on olemas Wheels of Fortune ehk kui sümbolite asemel on näha tausta. Olenevalt sellest, kui palju neid aukusid tekib, saad keerutada ühte kolmest õnnerattast, mida on näha rulliku peal.

Three In A Row – saad ühe tasuta keerutuse kas 4 või 5 lisatud Wild sümboliga, 5 kuni 7 tasuta keerutust või Mini/Minor jackpoti.

Four In A Row – üks tasuta keerutust 5 või 6 lisatud Wild sümboliga, 10 kuni 12 tasuta keerutust või Minor/Major jackpot.

Five In A Row – üks tasuta keerutus 6 kuni 12 lisatud Wild sümboliga, 15 kuni 50 tasuta keerutust või Mega/Major või Grand jackpot.

Võid valida ka Extra Bet võimaluse, mis küll maksab sulle natuke lisaks, kuid see muudab su rulliku taseme võrra kõrgemaks ja annab veel ühe lisa Wild sümboli.

Võib öelda, et tegu on tõesti ühe mõnusa mänguga, mis aitab hästi aega veeta ning mis garanteerib, et sul igav ei hakka.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*