DJ Hardwell teeb ilma muusika- ja nüüd ka slotimaailmas

DJ Hardwell on endiselt üks kuumemaid nimesid klubimuusika maailma. Pole siis vist imestada, et Unibet kasiinos on temanimeline slotimäng. Taustaks on otse loomulikult tõeline kontserdi meeleolu ning tümpsuv klubimuusika.

Viis rullikut ja kolm rida on täidetud elektroonilise maailma vidinate ja sümbolitega: pikseldatud kirsid, sidrun, apelsin, ploom ja arbuus. Kõrgemat väärtust kannavad sümbolid nagu DJ töös üliolulised kõrvaklapid, CD mängija, kõlar ja DJ Hardwell ise. Wild sümboliks on lõbutsev rahvamass ja see sümbol ilmub üksnes teisel ja neljandal rullikul.

Mängus on olemas ka Super Spin Feature, kus erilised kuldsed sümbolid lukustuvad rullikutele. Kui rullikutele lukustub kuus kuni viisteist sümbolit, lõpetavad rullikud keerutamise ning iga sümbol asendatakse ühesuguse tavasümboliga. Ja lisaks – Super Spin Feature tähendab garanteeritud võitu

Hardwell Bonus kirjaga sümbol on muidugi boonussümboliks. Kaks või kolm boonussümbolit käivitavad boonusskeerutused kus vingete lisadega.

1 boonussümbol – 5 boonuskeerutust ja 1 rullikute lisa

2 boonussümbolit – 10 boonuskeerutust ja 2 rullikute lisa

3 boonussümbolit – 20 boonuskeerutust ja 3 rullikute lisa

Korraga saab aktiivne olla kolm rullikute lisa. Enne kui keerutused reaalselt keerlema hakkavad, näed sa nelja müstilist ikooni, millele vajutades saad teada, mis rullikute lisad kehtivad:

Reel Upgrade 1 – kõikidele võitudele kehtib 2x, 3x, 4x, 5x või 10x kordaja.

Reel Upgrade 2 – võidukombinatsioonid loevad sedakorda nii paremalt vasakule kui ka vasakult paremale.

Reel Upgrade 3 – üks tavalistest pikseldatud puuvilja sümbolitest muutub kolmandal rullikul Wild sümboliks.

Reel Upgrade 4 – Wild sümbol muutub laienevaks Wild sümboliks.

Iga klubimuusika fännile on see tõenäoliselt mäng, mis tekitab festivali meeleolu ka siis, kui naudid kodust mugavust.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*