Jalgpallihõnguline slotimäng - Hugo Goal

See ei ole esimene kord kui Hugo end slotimängumaailmast leiab. Sedakorda teeb ta aga seda mängus Hugo Goal ning Unibeti ja Betsafe kasiinodes. Seda, millest see mänge on, saab muidugi kohe aimu, sest mängu nimes on O tähe asendanud jalgpall ning nimitegelane ise on võtnud hoopis väravavahi rolli.

Väikesel, kolme rea ja kolme rullikuga mänguväljal on kõrgema väärtusega sümboliteks kohtunik, kaasaelajast krokodill ning kommentaatori rollis olev kits. Väiksema väärtusega sümboliteks on jalgpall, jalgpalli mängimiseks mõeldud saapad, kell, lipud ja vile. Hugo ise on Wild sümbol ning ta ilmub kuhjatuna ehk üle kolme rea. Ja nagu ikka, aitab Wild sümbol asendada teisi sümboleid, et moodustada oodatud võidukombinatsioon.

Mängus ei ole puudu ka lisafunktsioonidest:

Action Replay võib juhtuda iga keerutuse järel, millega sa ei võitnud. Selle käigus täidetakse kaks rullikut ühe tegelaskuju sümboliga ning rullikuid keerutatakse seni kuni võit kätte saadakse.

Free Kick on teine lisafunktsioon mis võib samamoodi juhtuda iga keerutuse järel, millega sa ei võitnud. Mis seda Action Replay’st eristab, on aga see, et kaks rullikut täidetakse madalama väärtusega sümbolitega ning sa saad ühe keerutuse, mille käigus võib aga ei pruugi moodustuda võidukombinatsioon.

Penalty Shootout on kolmas ja viimane lisafunktsioon. See käivitub siis, kui kõik kolm rullikut kattuvad ühesuguste sümbolitega. Mänguväli muutub ja Hugo tormab väravasse. Ülesandeks on vältida penaltite õnnestumist ja selleks on vaja klikkida nooltel, et otsustada kuhu poole Hugo hüppama peaks. Iga õnnestunud tõrje suurendab kordajat (1x, 2x, 3x, 4x, 5x ja 10x), mis lisatakse sellele võidule, mis aitas sul üldse lisamängu käivitada.

Kuigi Hugo Goal slotikas puuduvad klassikalised tasuta keerutused ja Scatter sümbolid, pole mõtet mängu maha kanda. Huvitava slotika loomiseks on lähenetud hoopis uusi teid pidi, nii et kindlasti on see väärt mängimist.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*