Humpty Dumpty Wild Riches: kuningriik ootab avastamist!

Betsafe kasiino värske slotikas Humpty Dumpty Wild Riches viib sind muinasjutulisse kuningriiki, kus uhkete mägede taustal kõrgub majesteetlik loss ning kus kõik võivad saada sama rikkaks, kui mõne kuningriigi prints.

Sümboliteks on valitud sõdur, valge hobune, münte täis kukkur, kärbseseened ning loss. Need sümbolid võivad ilmuda ka kahe rea kõrgusena! Punast värvi ning kuldse äärega 10, J, Q, K ning A on väiksema väärtusega sümboliteks. Nimitegelane Humpty Dumpty on Wild sümboliks ning ilmub üksnes kolme rea kõrgusena kolmandal rullikul. Kui see juhtub, mureneb Humpty Dumpty erinevateks kehatükkideks, mil kõigil on vaja oma kohta rullikul, nii et see tähendab ka ühe rulliku lisandumist! Seejuures on kolmas ja neljas rullik täielikult Wild sümbolitega kaetud ja mõni Humpty Dumpty kehaosa võib maanduda ka teisel või viiendal rullikul. Ning alles seejärel vaadatakse võidukombinatsioonid üle ja sa saad oma võidu kätte.

Kolm rohelise kirjaga boonussümbolit tähendab tasuta keerutusi ning sa saad valida, milline variant sulle rohkem sobib: 

- Freezing Wild Free Spins – 8 tasuta keerutust kuuel rullikul ning kleepuvad Wild sümbolid kolmandal ja neljandal rullikul. Humpty Dumpty ülakeha ja alakeha satuvad aga üks ühele ja teine teisele poole mänguvälja ning iga kord kui keerutus toob kaasa Scatter sümboli, liiguvad nad teineteisele lähemale. Kui nad lõpuks kokku saavad, saad sa veel kaks lisakeerutust ning võitudele kehtib ka 2x kordaja.

- Humpty Dumpty Free Spins – 10 tasuta keerutust ning taaskord on Humpty Dumpty kaheks rebitud ja iga Scatter sümbol toob teda jälle tervenemisele lähemale. Kui see juhtub, saad sa kolm lisa keerutust ning nende keerutuste ajal kehtib võitudele ka 2x kordaja.

Mõlema boonuse ajal kehtib ka lisaklausel, et kaks Scatter sümbolit annavad sulle lisaks kaks tasuta keerutust. Mine ja avasta muinasjutulist maailma!

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*