Maagiline Illuminous

Maagilise kõlaga Unibeti slotimäng Illuminous on disainilt tõesti muljeltavaldav. Selged ja kirkad värvid ja meeleoluga sobituv taustamuusika aitavad mängu nautimisele suuresti kaasa. Roosad, oranžid, rohelised ja punased kalliskivid on kõrge väärtusega sümbolid ning numbrid ja tähed esindavad madalama väärtusega sümboleid.

Suur kuldne W on Wild sümbol, mis suudab asendada kõiki teisi sümboleid peale Scatter sümboli. Scatter sümboliks on suur sümbol, mille peal on kiri W Bonus ja see aitab käivitada ka võimalikud lisafunktsioonid, milleks on lisakeerutused.

Hot Reel Respins käivitub, kui õnnestub saada kaks Scatter sümbolit ükskõik kus rullikutel. Ühe tasuta keerutuse ajal muutuvad mõlemad funktsiooni käivitavat sümbolit sisaldanud rullikut Hot Reels rullikuteks, mis tähendab, et rullikutele on antud lisa Wild sümbolid.

Teise lisafunktsiooni, Hot Reel Free Spin, jaoks on vajalik vähemalt kolm Scatter sümbolit ja see toob kaasa viis tasuta keerutust. Algul võib küll see number väikesena tunduda, kuid taaskord ilmuvad lisa Wild sümbolid rullikutele, mis osalesid kombinatsioonis, nii et see suurendab oluliselt kasulike kombinatsioonide moodustumise tõenäosust ja enne kui tähele paned, on Illuminous üks su lemmikmänge.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*