Kultuurne meelelahutus - Imperial Opera

Kellele meeldib ballett, kellele teater, kellele muusikal ning kellele ooper. Just ooperifännidele võib aga eriti meeldida Paf kasiino värske slotikas Imperial Opera. Otse loomulikult asub mänguväli teatrilaval. Madalama väärtusega sümbolid 10, J, Q, K ja A on värvilised ning kaunistatud üksikute lilleõitega. Kõrgema väärtusega sümboliteks on aga kuldsesse raami paigutatud näitlejate portreed. Ka Wild sümboliks on kuldsesse raami paigutatud portree, ent erinevuseks on see, et Wild sümbolil on ainus õrnemast soost näitlejanna. Teised kolm on kõik meesterahvad.

Hajussümbol on kuldne ümmargune kilp Free Spins kirjaga. See on 3x3 suuruses ning ilmub üksnes Harmoonia funktsiooni ajal, kui kolmel kõrvuti asetseval rullikul on samad sümbolid. Kui see sümbol välja ilmub, saad kohe kümme tasuta keerutust! Tasuta keerutuste ajal on 2, 3 ja 4 rullik alati sünkroonis ning tasuta keerutusi on võimalik taaskäivitada, kui hajussümbol ilmub kolmele keskmisele rullikule.

Alati ei tähenda Harmoonia funktsiooni käivitumine aga tasuta keerutusi, sest Harmoonia võib tähendada ka seda, et ühesuguseks ei muutu mitte kolm, vaid kaks kõrvutiasetsevat rullikut.

Teine lisamäng on Helilaine, mis käivitub ka suvalisel hetkel ja tähendab, et mängus valitakse üks või kaks rullikut, mis muutuvad Wild sümboliga kaetud rullikuteks.

Väljapanek lisa tähendab seda, et igal keerutusel lisatakse rullikutele ühe vabalt valitud sümboli virn. See ei pea sugugi olema Wild sümboli, vaid võib olla ka mõni teine, v.a. hajussümbol. Ja samal ajal ei ole hajussümbol ainus, mis õvib ilmuda 3x3 suuruste plokkidena. Samal moel võivad rullikutel oma võimu näidata ka teised sümbolid.

Isegi kui sulle pole kunagi varem ooper meeldinud, tasuks Imperial Opera lahti teha ja järgi proovida.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*