Mängi detektiivi või superkangelast Unibeti kasiinos

Toimunud on tõeline rööv ning ainus, kes suudab asja ära lahendada, oled sina ise! Nii et ava aga Unibet kasiino uus mäng Wild Heist at Peacock Manor ja hakka pihta. Mängus on kolm rida, viis avatud rullikut ning üks kindlalt lukustatud rullik. Küll aga võib kindel olla, et mingi hetk mängu jooksul see avaneb. Ainus küsimus on, et millal.

Alustades sümbolitest nagu tavaliselt, siis mänguväljal võib näha 10, J, Q, K ja A. Lisaks neile ka kuldne ja kolme rea kõrgune paabulind ning neli erinevat kahtlase välimusega meesterahvast. Wild sümboliks on uhke kuldne W täht ning Scatter sümboliks on muinasjutuline kuldne võti sinisel taustal.

Nagu ikka, käivitab just Scatter sümbol ehk siinses mängus kuldne võti lisamängu. Vähemalt kolm võtit tähendavad, et sa pead valima kas kolm, neli või siis kaarti. Täpne valiku arv sõltub sellest, kas lisamängu käivitasid kolm, neli või viis võtit. Ja kus need kaardid peituvad? Muidugi salapärase lukustatud kuuenda rulliku taga. Lisamängus saab seitse tasuta keerutust ning kuuenda rulliku tagant ilmuvad kaardid lisavad juurde kas kordajaid, veel tasuta keerutusi, Mystery Feature nimelise lisa või üks eelpool mainitud neljast kahtlasest kujust muutub lisa Wild sümboliks. Kui tasuta keerutuste ajal maandub rullikutele veel vähemalt kaks võtit, on sul uus võimalus kaarte valida, et järelejäänud keerutustele midagi huvitavat juurde lisada.

Nagu ülevalpool mainitud sai, on mängus olemas ka Mystery Feature nimeline lisa. See võib juhtuda suvalisel hetkel tavamängus või tulla sinuni tänu tasuta keerutuste ajal valitud kaardile. Mystery Feature käivitab ühe kolmest võimalikust lisast:

 • Random Wilds – rullikutele lisatakse kuni seitse lisa Wild sümbolit
 • Wild Reels – kuni kolm rullikut kattuvad üleni Wild sümbolitega
 • Walking Wilds – rullikule lisatakse Walking Wild sümbol, mis liigub igal keerutusel ühe koha võrra vasakule. Tasuta keerutused jätkuvad seni, kuni rullikutel ei ole enam ühtegi Walking Wilds sümbolit.

Mida kauem sa ootad, seda suurem on tõenäosus, et kahtlusalused pääsevad minema, nii et hakka aga pihta! Ja kui ühest detektiivislotikast küllalt pole, võta järgmisena ette Inspector Gadget. Olgu, selles slotikas on küll tegu pigem superkangelase kui detektiiviga, ent põnevust on ikka! Multifilmiliku disainiga mänguväljal on neli rida, viis rullikut ja kakskümmend panuseliini.

Spmboliteks on mängu logo, auto, salajased paberid, käerauad ning muidugi J, Q, K ja A. Wild sümboliks on süüdatud pomm ning boonussümboliks M.A.D. kirjaga sümbol, mis nagu ikka aitab mängu põnevamaks muuta. Vähemalt kolm boonussümbolit lubavad keerutada õnneratast, määrates ära selle, millise viiest boonusest sa enda käsutusse saad:

 • M.A.D. rahaline boonus – mõnes mõttes väga lihtne lisamäng. Tee oma valik ning korja raha seni, kuni satud valiku „Collect“ otsa, mis lõpetab lisamängu.
 • Dr. Claw’s M.A.D. agendi boonus – tee valikuid, et leida kordaja oma võitudele. Kass aitab kordajat kõrgemaks muuta ning kolme M.A.D. sümboli leidmine viib sind otse M.A.D. rahalise boonuse lisamängu juurde.
 • Seifivargus – vali seife, leia auhindu ja jätka seda seni, kuni sulle tehakse pakkumine. Võid selle pakkumise vastu võtta või seifide valimisega jätkata.
 • Iga sent loeb – tasuta keerutuste lisamäng, kus rullikutele lisatakse ühele kohale jäätatud Wild sümbolid ning mõnusad võidud on muidugi nendele vastavad.
 • M.A.D. sööstu boonus – teatud hulk tasuta keerutusi 5x4 suurusega mänguväljal, kus oma roll on ka eelpool mainitud boonustel. Rullikutele ilmub ka auto, mille peatumiskohas oleva auhinna endale saad.

Kuig see on juba üksjagu huvitavaid lisamänge, ei ole see veel kõik! Inspector Gadget slotimängus on olemas ka väiksemad lisad, mis võivad käivituda igal keerutusel:

 • Mission Gadget Wilds – rullikutele ilmuvad lisa Wild sümbolid
 • Mission Penny Stacked Wilds – rullikutele lisatakse kuhjatud Wild sümbolid
 • Mission Mystery Bran – rullikutele lisatakse aju kujutavad sümbolid, mis suudavad muutuda teisteks sümboliteks, et aidata moodustada võidukombinatsiooni
 • Mission Colosseal Symbols – hiiglaslikud sümbolid lisatakse esimesele kolmele või viimasele kolmele rullikule
 • Mission M.A.D. Added – rullikutele lisatakse lisa boonus sümboleid, et aidata aktiveerida peamist boonusmängu.

Ja ikka veel pole see kõik! Lisaks on võimalus, et võiduta keerutus muudetakse võiduga keerutuseks ning esimese nelja mainitud väiksema lisaga on olemas võimalus, et mänguväli kerkib seitsme rea kõrguseks! Uskumatu kui palju põnevat on võimalik mahutada ühte slotikasse, aga nagu näha, siis see on tehtav!

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*