Tagasi rüütlite aega - võitle ja võida

Elk Studios on välja tulnud uue slotikaga, mida Unibet hea meelega mängimiseks pakub. Slotikas nimega Ivanhoe viib tagasi ammusesse rüütliaega – seda vähemalt siis, kui vaadata taustakujundust. Kuid mänguväli ise on klassikalise slotimängu stiilis. Kolm rida, kolm rullikut. Ka sümbolid on jäänud traditsiooniliseks: punased ja sinised number seitsmed, BAR kirjaga ristkülikud, arbuusilõigud, sidrunid ja muidugi kirsid.

Punavalge lipp, mille peal on kiri Ivanhoe, on boonussümboliks. Ja nagu tavaliselt, siis aitavad boonussümbolid käivitada boonusmängu, millega saad viis tasuta keerutust. Sel ajal, kui käivad tasuta keerutused, toob iga boonusmängu sümbol sulle juurde ühe tasuta keerutuse. Lisaks on boonusmängu ajal kasu ka keskmisele rullikule ilmuvast krooni ehk Wild sümbolist, mis toob sulle paremaid võite. Ja enamgi veel - boonusmängus liigud sa tasemete vahel. Selleks, et jõuda järgmisele tasemele, on sul vaja võita kindel arv münte. Selleks et algselt, esimeselt tasemelt, kõrgemale pääseda, on vaja näiteks 8000 münti. Viimasele tasemele liikumiseks on sul aga vaja korjata 300 000 münti! Tasemevahetusega kaasneb muidugi ka muud head ja paremat:

  1. tase „Ambush!“ – 5 tasuta keerutust ja kõikidele võitudele kehtib 2x kordaja
  2. tase „Part 1: The Joust“ – 3 tasuta keerutust ja kõikidele võitudele kehtib 4x kordaja
  3. tase „Robin’s Rescue“ – 3 tasuta keerutust kõikidele võitudele kehtib 4x kordaja
  4. tase „Part 2: The Joust“ – 3 tasuta keerutust ja kõikidele võitudele kehtib 5x kordaja
  5. tase „Return of the King“ – 3 tasuta keerutust ja kõikidele võitudele kehtib 6x kordaja

Kui boonusmängu teeb eriti huvitavaks tasememäng, siis ka tavamängus võid rohkem põnevust nautida, kasutades panustamisestrateegia valikuid. Kokku on neid neli: Optimizer, Leveller, Booster ja Jumper. Olenevalt valikust muutub siis ka sinu panustamine automaatselt. Ja saad ise valida, kas tahad, et see käiks protsendipõhiselt või eurode põhiselt. Vali täpselt selline mänguviis, nagu sa tunned, et sulle kõige paremini sobib!

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*