Lake's Five ja Joker Strike - uued põnevad slotikad

Unibet ja Betsafe pakuvad mõlemad kahte huvitavat slotikat. Esimesena tutvustame neist slotikat Joker Strike. Tõelise tuledesära taustal on kolm rida, viis rullikut ja hunnik mõnevõrra klassikalist nimetus väärivaid sümboleid: sinine ruutu, roheline risti, lilla poti, punane ärtu, hõbedane kelluke, kuldne täht, punane number seitse ja muidugi narrimütsiga jokker. Kui tavaliselt on igal sümbolil üks kindel väärtus, siis slotikas Joker Strike on tavamängu ja Hi-Roller väärtused. Hi-Rolleri ajal on seejuures väärtused muidugi kaks korda suuremad! Wild sümboli äratundmine on lihtne – sellel on vastav kiri peal.

Slotikas on olemas Joker Strike lisa. Selle rakenduse käigus lisatakse rullikutele sümboleid. Aga seda ainult siis, kui rullikute ümber jooksva raami peal liikuv märk peatub võidukombinatsiooniga seotud sümboli peal. Mänguväljale lisatakse kuus kuni kümme lisa sümbolit.

Ka Hi-Rolleri ajal lisatakse slotikale üks ekstra kolmest võimalusest:

  1. Garanteeritud Wild – igal keerutusel lisatakse rullikutele Wild sümbol.
  2. Wild Strike – välisele raamile lisatakse kaks Wild sümbolit. Kui märk peatub Wild sümbolil, kävitub Joker Strike lisa.
  3. Topeltvõimalus – välisele raamile lisatakse veel üks märk, et suurendada Joker Strike käivitumise tõenäosust.

Teiseks tutvustatavaks slotimänguks on Lake’s Five mis on eelnevad täielikult erienv. See tähendab, et kui Joker Strike sind ei tõmba, tasuks ehk proovida Lake’s Five mängimist. Esiteks on juba mänguväli suurem – neli rida ja viis rullikut – ja taustaks on kuupaistes kümblev suurlinn. Sümbolitena on mängu lisatud arstikohver, klaasist akvaarium, elevant, krokodill, ahv, papagoi ja kuldkala.

Lake’s Five logo on ühel ajal nii Wild kui ka Scatter sümbol, vahetades vastavalt vajadusele rolli. Täpselt kahe Wild/Scatter sümboli ilmumisel käivitub korduskeerutuste sari. Iga keerutus liigutab sümboleid rea võrra allapoole, kuni näha jääb ainult üks sümbol ja lisamäng lõpeb.

Teine boonusmäng võtab väheke kauem aega. Vähemalt kolm Wild/Scatter sümbolit tähendavad kümmet tasuta keerutust. Iga võti, mis nende ajal rullikutele maandub, annab sulle aga veel ühe tasuta keerutuse! Võtmed on olulised ka selleks, et käivitada veel mõni boonustest:

Walking Wild – iga keerutus liigutab sümbolit ühe võrra paremale

Sticky Wild – jääb kuni keerutuste lõpuni oma kohale

Climbing Wild – iga keerutus liigutab sümbolit ühe võrra ülespoole

Wild sümbolid, mille rajad selle liikumise käigus ristuvad ning kattuvad, moodustavad aga antud keerutuse jaoks kehtiva kordaja – kas 2x või 3x.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*