Mängi džungliloomade ja kassipoegadega!

Mis sest, et jõulud on läbi saanud, kingitused slotimängude kujul jõuavad Betsafe kasiinost endiselt sinuni. Jungle Book on neist esimene mida tasub kindlasti mängida. Samanimelisel jutul põhinev slotimäng toimub muidugi džunglis. Mängus on viis erinevat maailma. Igat maailma esindab üks tegelastest: karu Baloo, tiiger Shere Khan, madu Kaa, panter Bagheera ning ka džunglipoiss Mowgli. Mängus on kõrgema väärtusega sümbolid nagu erinevad isuäratava välimusega puuviljad ning madala väärtusega sümbolid nagu kaardimastid. Wild sümbol on metsastseeniga sümbol ning kuigi mängus puudub Scatter sümbol, siis slotika tegelased toovad ise endaga boonuseid kaasa.

Karu Baloo: rullikute ülesehitus on 3-3-4-3-3, üks juhuslikult valitud sümbol võib keskmisele rullikule kuhjatuna ilmuda ning ükskõik milline meekärjega sümbol käivitab valikuga boonusmängu.

Tiiger Shere Khan: rullikute ülesehitus on 3-3-4-3-3 ning iga võit tähendab tasuta lisakeerutust, kusjuures Wild sümbolid ja võidukombinatsioonis osalevad sümbolid lukustuvad oma kohale. Tasuta keerutused käivitatakse ka meekärje sümboliga ning kolmandale rullikule lisatakse kuhjatus Wild sümbolid.

Madu Kaa: rullikute ülesehitus on 3-4-4-4-3, võidukombinatsioone moodustatakse mõlemasuunaliselt ning kõikidele võitudele kehtib 3x kordaja.

Panter Bagheera: rullikute ülesehitus on 4-3-3-3-4, kuldne rippuvate puuviljadega sümbol on Wild sümboliks ning võitudele kehtib 2x kuni 5x kordaja.

Džunglipoiss Mowgli: rullikute ülesehitus on 3-3-4-3-3, Wild sümbolid võivad luua veel kuni kaks Wild sümbolit ning esimesel, teisel või kolmandal ja neljandal rullikul võivad ilmuda identsed sümbolid.

Ja juhul, kui paremale poole ilmub ka külalistegelane, siis võib see omakorda mõjutada boonuseid, mida sina saad nautida!

Veel üks suurepärane loomadega seotud mäng on Not Enough Kittens. Unenäolise kujundusega slotimäng sädeleb ja sätendab, ning pehmed pilvekesed ümbritsevad kolme rea ja viie rullikuga mänguvälja. Kõige kõrgema väärtusega sümboliteks on erinevad värvi kassipojad ning mõndadesse kastidesse mahub lausa kaks kassipoega, mis kahekordistab siis nende väärtust. Madalama väärtusega sümboliteks on valitud aga erinevat värvi ja erinevas suuruses lõngakerad.

Wild sümboliks on pikselitega kaunistatud hiiglaslik W täht ning Scatter sümboliks F tähega kassiuks. Vähemalt kolm kassiuksega sümbolit tähendab tasuta keerutusi. Täpne tasuta keerutuste arv sõltub sellest, kui palju Scatter sümboleid sa saad, kuid kolm Scatter sümbolit toovad kaasa 10 tasuta keerutust ning tasuta keerutusi on võimalik ka taaskäivitada.

Vali ise, kas soovid mängida pigem eksootiliste džungliloomadega või armaste kassipoegadega.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*