Rohkelt erineva teema ja stiiliga uusi mänge!

Taaskord on ilusa suvise päikesepaiste asemel väljas halb suusailm. Selleks aga et igav ei hakkaks, hoolitseb juba kasiino Kingswin oma kuue uue mänguga.

Hot as Hades on suurepärane valik neile, kes loevad end Kreeka mütoloogia fännideks. Ja kuigi mäng viib sind põrgusse, siis ei tasu karta midagi väga hullu, vaid mängu autor Quickfire on ideele lähenenud pigem lõbusama noodiga.

Kõrge väärtusega sümbolid on multikastiilis joonistatud allmaailmajumal Hades, peajumal Zeus, merejumal Poseidon, koletislik Medusa ning allmaailma väravaid valvev kolmepäine koer Cerberus. Mänguga sama nime jagab ka Wild sümbol, mis kahekordistab kõik võidud, mille moodustamises osaleb. Kristallist valmistatud sarviline kiiver on Scatter sümboliks.

Slotimängus on kaks lisamängu. Esimene neist võib aktiveeruda igal ajahetkel ja toob kaasa viis tasuta keerutust. Teine lisamäng nõuab pisut rohkem tegutsemist. Kõigepealt on vaja kolme või enamat Scatter sümbolit. Seejärel muutud Hadeseks ja pärast väikest animatsiooni on sul vaja teha valikuid: lüüa katki õige savipott, valida õige uks jne. Kui sa leiad üles „Block“ kirjaga eseme, on mäng läbi aga kui sa jõuad välja Zeusini, saad nautida tõeliselt magusaid auhindu. Ja isegi kui ei saa kõige suuremaid võidusummasid, siis juba animatsioonid ise on väärt boonusmängu ootamist.

Chain Mail jätkab eelmise mängu koomilist stiili. Tavaliselt nii range ja karmiilmeline keskaeg on läbinud huvitava uuenduskuuri: krooniga kaunistatud jäätisetorbik, energiabatoonike rüütlitele, KFC stiilis kanaampsud, noolega läbilastud hamburger, lahtilõigatud pitsa, ümbrikke väljasülitav punane postkast ja muidugi rüütel ja tema hobune.

Wild sümbol on ka siin mängu logo ja Scatter sümbol ülestõstetud vallikraavi sild suure kuldse B tähega. Kolm Scatter sümbolit alustavad boonusmängu Castle, kus tõelise rüütlina tuleb sul avada õigeid uksi, et jõuda võitudeni. Avatud ukse taga võid leida ühe kolmest järgnevast: kas rahalise auhinna; printsess Roxy kes annab sulle seejärel mängitava taseme kõik võidud või siis onu Mordreadi, kes lõpetab boonusmängu.

Conga Party viib oma meeleoluga kohe troopilisele saarele, kuhu on peidetud aardekirstud, kuldsed maskid ja mille džunglites hiilivad ringi kavalad maod ning lõbusad tuukanid. Mängus on olemas Expanding Wild ehk laieneva Wildi sümbol, milleks on metsik tantsija, kes korra ilmudes juba terve rulliku täis tantsib. Kui Expanding Wild ilmub neljandale rullikule, siis juhuslikkuse põhimõttel muutuvad tavalised sümbolid esimesel, teisel ja kolmandal rullikul Wild sümboliteks.

Scatter sümbol, kiri Conga Party rohelise põõsa taustal, toimib võidukombinatsioonide moodustamisel. Boonusmäng Conga Rocks võib aktiveeruda juhuslikult pärast iga keerutust ning seal on vaja valida kuldmünte, et liikuda redelist üles ja seega suurendada ka kordaja väärtust. Kümme kivi viivad auhinnamängu järgmisele tasemele.

Teine boonusmäng, Mask Bonus Game, algab siis, kui esimesele ja viimasele rullikule ilmub sinise maski kujutis. Iga maski taga on võit ning kokku saab valida viis maski. Kolmas ja viimane boonusmäng on tasuta keerutused, millel on seos mao sümboliga. Kolm madu teisel, kolmandal ja neljandal rullikul toovad kaasa kuni kümme tasuta keerutust! Selleks, et saada teada täpne boonusmängu sisu, tuleb valida üks tantsija, kes võimaldavad erinevaid lisafunktsioone. Esimesel, teisel ja neljandal rullikul toob tantsija kaasa Wild rulliku, kolmandal rullikul katab Wild terve rulliku ning lisab 2x või 3x kordaja ning viiendal rullikul saab lisaauhindu.

Kellele tuli idee panna kokku maagilised ükssarvikud ja õudust äratavad elukad ning tulirelvad, ei osanud kindlasti arvata, kuivõrd huvitav see mäng välja võib kukkuda. Slotimängu Machine Gun Unicorn maagilist maailma ründavad zombied ning kõik maagilised olendid otsustavad oma maa kaitseks välja astuda. Neil on seni probleeme, kuni välja ilmub ükssarvik, tavalise sarve asemel on automaat.

Ka sümbolid annavad selge ülevaate võitlusest: armsate ponide asemel on kurjailmelised ja veriste kurikatega hobused ja klaaspurki pistetud zombiepead.

Võimas ükssarvik on muidugi Wild sümbol ja kuigi see suudab ilmuda üksnes kolmandal rullikul, toob sümboli ilmumine kaasa kõigi sel hetkel rullikutel olevate zombi peade plahvatamise ning rahalise auhinna iga purunenud pea eest. Ja ka juhul kui rullikutel pole ühtegi pead, saab ikkagi erilise auhinna. Lihtne mäng, kus puuduvad rohked lisafunktsioonid aga mille välimus ja mille temaatika on niivõrd omapärased, et ka lihtsalt huvi pärast tuleb seda mängu proovida.

Viimast kahte uut mängu oleme juba jõudnud tutvustada. Neon Staxx on ultramodernse disainiga slotimäng kahe lisamänguga: Super Staxx ja tasuta keerutused. Ja Ragnarok, mida hakkavad kindlasti armastama kõik Skandinaavia mütoloogia fännid.

Rohkelt erinevaid mänge, aga milline neist on sinu lemmik?

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*