Kingswin

Ainult kasiinod.ee külastajatele boonus 100% kuni 250€ + 20 tasuta spinni
paf casino
Boonus€250 kuni 100%
Protsent90-100%
keeles+
Maksev SEB   Swedbank   Visa   Mastercard   WebMoney   QIWI   Moneta.ru   Yandex Money   MoneyMail   NETELLER  
.
.

paf web page

Kingswin Kasiino

Kingswin Kasiino (Kingswin Online OÜ) on ainuke online kasiino, mis on pühendunud Eesti klientide teenindamisele ning tänu sellele oskavad nad teistest kasiinodest paremini Eesti mängijate vajaduste ning soovidega arvestada. Loomulikult omab Kingswin Eestis tegutsemiseks ka vastavat litsentsi. Kingswin kasiino paistab silma koguni 3. erinevas kategoorias, mida tehakse teistest kasiinodest paremini ning nendeks on:

  • Suurim liitumisboonus
  • Parim mänguvalik
  • Kuni 100% ulatuv väljamakseprotsent!

Liitumisboonus

kingswin ekslusiivne boonus

Kui läbi teiste veebilehtede registreerunud uutele klientidele pakub Kingswin 100% kuni 200€ liitumisboonust, siis tutvuse kaudu on mul õnnestunud läbi kasiinod.ee saidi Kingswiniga liitujatale välja võidelda eksklusiivse lisaboonuse, mis teeb ainult läbi meie saidi registreerujatele boonuseks kokku 250€, mis on ühtlasi üheks suurimaks liitumisboonuseks Eestis! Ekslusiivse lisaboonuse saamiseks tuleb peale liitumist pöörduda kasutajatoe poole ning öelda et registreerisite läbi kasiinod.ee ning sooviksite saada lisaboonust. Kiirustage, sest lisaboonust saavad vaid 100 kiireimat liitujat! Liitumiseks ning eksklusiivse lisaboonuse saamiseks vajutage siia.

Kõiki äsja registreerunuid ning vähemalt 20€ suuruse deposiidi teinud mängijaid on ootamas ka 20 tasuta spinni - 10 spinni mänguautomaadil "Tomb Raider II: Secret of the Sword" ning 10 spinni mänguautomaadil nimega "Gold Factory".

Mänguvalik

Kingswin Kasiino pakub ainukese kasiinona 3 kasiino mänguarendaja poolt loodud mänge - NetEntertainment, Microgaming ning Play n Go, mis tähendab teiste kasiinodega võrreldes pea 3x suuremat mänguvalikut. Antud ülevaate kirjutamise hetkel on neid kokku 564!

Väljamakse

Kuna Kingswin pakub oma klientidele suurimat boonust Eestis ning nende väljamakse protsent ulatub mõne mängu puhul uskumatuna tunduva 100%-ni, jääb arusaamatuks kuidas nad üldse raha teenivad, sest õigeid mänge mängides on lõppkokkuvõttes võimalik raha rohkem välja võtta. Võimalik et see on alguse asi, sest Kingswin on Eestis alles üsna uus tegija ning niiviisi üritatakse omale kliente võita. Olgu kuidas on, kasiino mängijana ma ei nurise ning kui varem mängisin enamasti Pafis ning soovitasin ka teistele, siis nüüdseks on mu vaieldamatuks lemmikuks Kingswin.

Kasutajatugi

Iseenesest mõistetavalt pakub kuninglik Kingswin kasiino ka esmaklassilist eestikeelset kasutajatuge igapäev hommikul 9-st öösel kella 2-ni, kaasaarvatud nädalavahetustel ning riigipühadel. Kontakteerumiseks soovitame kasutada nende kodulehe all paremas nurgas olevat "Live Chat" teenust, kust enamasti saate oma küsimusele vastuse vaid loetud minutite jooksul. Samuti vastavad nad esimesel võimalusel kõikidele e-kirjadele, mis on saadetud addressile support@kingswin.com

Ainult kasiinod.ee külastajatele boonus 100% kuni 250€ + 20 tasuta spinni