Kingswin

Ainult kasiinod.ee külastajatele boonus 100% kuni 250€
kingswin casino

kingswin web page

Kingswin Kasiino (Kingswin Online OÜ) on ainuke online kasiino, mis on pühendunud Eesti klientide teenindamisele ning tänu sellele oskavad nad teistest kasiinodest paremini Eesti mängijate vajaduste ning soovidega arvestada. Loomulikult omab Kingswin Eestis tegutsemiseks ka vastavat litsentsi. Kingswin kasiino paistab silma koguni 3. erinevas kategoorias, mida tehakse teistest kasiinodest paremini ning nendeks on:

  • Suurim liitumisboonus
  • Parim mänguvalik
  • Kuni 100% ulatuv väljamakseprotsent!

Liitumisboonus

kingswin ekslusiivne boonus

- 1. sissemakse - 100% kuni 100 EUR või 300 mBTC+55 tasuta keerutust

- 2. sissemakse - 50% kuni 50 EUR või 100 mBTC

- 3. sissemakse - 25% kuni 250 EUR või 200 mBTC

- 4. sissemakse - 200% kuni 55 EUR või 100 mBTC

- 5. sissemakse - 100% kuni 100 EUR või 300 mBTC+100 tasuta keerutust

Ja sellele lisaks on kasiinod.ee kasutajatele veel kaks erilist boonust! Tutvuste kaudu on õnnestunud välja võidelda eksklusiivne lisaboonus neile, kes liituvad Kingswin’iga läbi kasiinod.ee saidi. Kui tavaliitujatel on esimese sissemakse maksimaalseks boonuseks 100 eurot, siis kasiinod.ee kaudu liitujatel on boonuseks kuni 250 eurot! Boonuse kasutamiseks on vaja enne sissemakse tegemist sisestada boonuskood KASIINOD250. Teiseks unikaalseks lisaks on 50% suurune taaslaadimise boonus. Kui tavakliendid saavad selle boonuse üksnes uuele tasemele jõudes, siis kasiinod.ee kliendid on erilises seisuses ja võivad seda boonus kasutada korra kuus – kasuta lihtsalt koodi KASIINOD75. Kasiinod.ee on ainus veebileht, millel on Kingswini kasiinoga selline kokkulepe nii et tegu on tõesti erilise võimalusega.

Mänguvalik

Kingswin Kasiino pakub ainsa kasiinona BGAMING poolt loodud mänge. Lisab leiab nende slotivalikust mänge ka selliste tuntud mänguloojate poolt nagu BetSoft, Endorphina, Zugi, Habanero ja NextGen by NYX.

Väljamakse

Kuna Kingswin pakub oma klientidele suurimat boonust Eestis ning nende väljamakse protsent ulatub mõne mängu puhul uskumatuna tunduva 100%-ni, jääb arusaamatuks kuidas nad üldse raha teenivad, sest õigeid mänge mängides on lõppkokkuvõttes võimalik raha rohkem välja võtta. Võimalik et see on alguse asi, sest Kingswin on Eestis alles üsna uus tegija ning niiviisi üritatakse omale kliente võita. Olgu kuidas on, kasiino mängijana ma ei nurise ning kui varem mängisin enamasti Pafis ning soovitasin ka teistele, siis nüüdseks on mu vaieldamatuks lemmikuks Kingswin.

Väljamakseid on võimalik teha Eesti suurimatesse pankadesse ja VISA ning MasterCard krediitkaartidele ning see võtab 1-5 tööpäeva. Kasutades väljamakseteks e-rahakotte Skrill või Neteller, on väljamakse töötlemise aeg 24 tundi. Kõige kiirem väljamakse on aga siis, kui valida krüptovaluuta ja see võtab 0-2 tundi.

Kasutajatugi

Iseenesest mõistetavalt pakub kuninglik Kingswin kasiino ka esmaklassilist eestikeelset kasutajatuge iga päev hommikul 9-st öösel kella 2-ni, kaasaarvatud nädalavahetustel ning riigipühadel. Kontakteerumiseks soovitame kasutada nende kodulehe all paremas nurgas olevat "Live Chat" teenust, kust enamasti saate oma küsimusele vastuse vaid loetud minutite jooksul. Samuti vastavad nad esimesel võimalusel kõikidele e-kirjadele, mis on saadetud addressile support@kingswin.com Võimalik on täita ka alammenüü Klienditugi all olev kontaktvorm ja selle abil enda murele vastus saada.

Ainult kasiinod.ee külastajatele boonus 100% kuni 250€