Kolm uut slotikat viivad sind omamoodi fantaasiamaailmadesse

Gnome Wood slotimäng peitub Betsafe kasiinos puude vahel, imelisel lagendikul. Fantaasiamaailma viiva slotimängu puidust rullikutel on gnoom, rott, salapärane raamat, katel ning madalama väärtusega sümbolid on rohelised, oranžid, kollased ning sinised ruunimärgid. Mängus on lausa kaks Wild sümbolit, üks neist Wild x2. Mõlemad Wild sümbolid suudavad asendada kõiki sümboleid. Erandiks on muidugi tasuta keerutusi lubav Scatter sümbol.

Minnes veel korra Wild sümbolite juurde tagasi, siis kui need rullikutele ilmuvad, saad sa tasuta keerutuse ning Wild sümbol hakkab ühe rulliku võrra vasakule liikuma. See funktsioon toimib seni, kuni Wild sümbol jõuab esimesele rullikule. Lisa Wild sümbolitega see funktsioon jätkub.

Kolme või rohkema Scatter sümboli ilmnemisel saad sa 10 tasuta keerutust – vähemalt alguses. Eelpool mainitud Wild sümbolite funktsioon võib aktiveeruda ka tasuta keerutuste ajal, nii et kokkuvõttes võid sa sellest fantaasiamaailmast saada hulganisti tasuta keerutusi.

Teistsugune fantaasiamaailm on slotimängus Neon Jungle, kus džunglitaimede tagant paistavad pilvelõhkujate tuled. Justkui linna ära eksinult, vaatab rullikutelt vastu tõeline eksootika: papagoi, sinine konn, roheline liblikas, roosa lill ning halli karvaga tiiger. Väiksema väärtusega J, Q, K ning A on saanud neoonlampide kuju.

Wild sümboliks on neoontulede säras peesitav ahvipärdik ja lisaks on mängus erisümbolitena olemas veel roosa flamingo sümbol, sisalik, kes on Scatter sümboliks ning tigu, kes toob endaga kaasa tasuta keerutusi. Omapärane on ka see, kuidas lisamängud käivituvad. Kui tavaliselt on slotimängudes lisamängude aktiveerumiseks vaja teatud arvu erisümboleid, siis siin mängus piisab ühest sümbolist – peaasi, et seda ümbritseb helendav ring. Kui see ring ei ilmu erisümbolitele, vaid tavalisele sümbolile, mis on osa võidukombinatsioonist, kehtib võidule 4x kordaja. Ringi sisaliku sümbolile maandudes saad sa preemiaks 250 münti ja kui ring ilmub teo ümber, saad kuus tasuta keerutust.  Ringiga ümbritsetud flamingo käivitab klassikalise Keno mängu: kahekümne kaheksast saadaolevast numbrist pead sa valima kümme ning siis ootama, millised viisteist numbrit loosiga tõmmatakse. Kui ükski number ei kattu, saad sa siiski 50 münti aga kui kõik kümme numbrit kattuvad, võidad sa lausa 20 000 münti!

Viimase uue slotikana tutvustame matkafännide lemmikut Carry On Camping. Samanimelisest filmist inspiratsiooni saanuna on slotimängu disain värviline ning ehitud matkamisega seotud elementidega. Kõrgema väärtusega sümboliteks on Carry On logo, lõkkel küpsev hommikusöök, tige pull ning klassikalised 10, J, Q, K ja A.

Kollane telk kirjaga Paradise Camp Wild on muidugi Wild sümboliks ja kui eriti veab, võib Wild laieneda üle terve rulliku! Boonusmänge on selles slotikas aga rohkem kui küll! Esmalt siis tasuta keerutused, mille käivitamiseks on vaja kolme, nelja või viite rannapalli kujuga Scatter sümbolilt. Vastavalt sümbolite arvule saad siis kas 5, 10 või 20 tasuta keerutust. Teine boonusmäng käivitub tänu mängu tegelastele. Selleks on esimesel ja kolmandal rullikul vaja kollast telki ning viiendal rullikul tegelase sümbolit.

  • Bab’i õnnetoovad seitsmed – vali kahest valikust üks ning sa saad kas 5 või 10 tasuta keerutust ainult seitsmetega kaetud rullikul.
  • Kennethi veresaun – rullikutel olevad sümbolid vahetavad omavahel asukohti ja võit on garanteeritud.
  • Haggardi hävitustöö – kõik rullikutel olevad sümbolid asendatakse uute sümbolitega ning see võib tähendada uusi võite.
  • Sidi metsik õhtu – sa saad ühe tasuta keerutuse ning Sid valib ühe sümboli ning kõik need sümbolid muutuvad Wild sümboliteks.

Slotimängud on alati suurepärane meelelahutus. Ja veel parem on see, kui on võimalus valida niivõrd paljude erinevate slotikate seast, et leida endale parim.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*