Titaanid, jetid ning salaagendid - Unibetis on kõike

Unibet kasiino uued slotimängud teevad ka pikad suveõhtud tunduvalt huvitavamaks. Kronos Unleashed on neist esimene, mida tasub lähemalt tutvustada. Kellele jumalate ja müütide temaatika tuttav on, tunnevad Kronose nime tõenäoliselt ära titaanide maailmast. Tegu on viie rulliku ja kaheksa reaga slotimänguga. Võiduliinide arv võib kasvada kuni sajani, nii et kõike võib juhtuda.

Kõrgema väärtusega sümboliteks on lõvi, tiivuline hobune Pegasus, Kronose troon ning üks tema kuulsatest käevõrudest. Madalama väärtusega sümboliteks on aga J, Q, K ning A. Kuue sambaga kuldset karva tempel on Wild sümboliks ning ilmub üksnes teisel, kolmandal ja neljandal rullikul. Kronose ja lõvi pea on aga Scatter sümboliteks.

Selleks, et käivitada Lightning Respins nimeline lisamäng, on vaja vähemalt kuut üksteise otsa kuhjatud Kronose sümbolit esimesel rullikul. Siis saad kolm lisakeerutust, mille ajal ilmuvad rullikutele üksnes kolm kaks erinevat sümbolit: Kronos ja kuldne power-up sümbol. Tühjad kohad on täidetud tühjade sümbolite poolt. Power-up sümbol võib muutuda üheks neljast sümbolist, et tuua rullikutele veel rohkem Kronoseid, käivitada jackpoti, lisada rohkem ridasid või suurendada Kronose sümboli väärtust. See võib lisada ka uusi lisakeerutusi.

Lõvipeaga Scatter sümbol on vastutav tasuta keerutuste eest. Selleks on vaja vähemalt kolme lõvipeaga sümbolit. Kindlat tasuta keerutuste arvu pole võimalik öelda, sest see sõltub mitmest faktorist. Kindel on aga see, et saad tasuta keerutused ja loodetavasti moodustuvad ka oodatud võidukombinatsioonid.

Yeti – Battle of Greenhat Peak ei ole sugugi nii sünge mäng, kui Kronose slotikas. Kuigi jeti võib olla omajagu hirmutav, siis mäng ise on rõõmsa ning värvilise disainiga. Alustades madalaimast väärtusest, siis sümboliteks on: J, Q, K, A, kirsid, sidrun, arbuus ja jeti. Uhkete vuntside ja rohelise kaabuga mehike on aga Wild sümboliks. Täpsemini on lausa kolm erinevat mehikest, keda saab eristada vaid vuntside järgi, kuid kellel kõigil on sama ülesanne – asendada teisi sümboleid. Särav porgand täidab aga Scatter sümboli rolli.

Esimene kahest boonusmängust on Wild Attack, mis käivitub siis kui kaks porgandit jäävad kuskile rullikute peale pidama. Autasuks saad ühe tasuta keerutuse ning rullikutele lisatakse kuni kolm Wild sümbolit. Kui rullikutel on juba Wild sümboleid, külmutatakse need järgmiseks keerutuseks oma kohale. Seda, kui palju Wild sümboleid lisatakse, saad teada siis, kui vaatad mänguvälja alla: aukudest hakkavad kuldsed porgandid välja vupsama ja Wild’ide arv oleneb sellest, millise sildini porgandid jõuavad.

Tasuta keerutuste jaoks on vaja vähemalt kolme porgandit, kuid rohkem porgandeid tähendab ka rohkem tasuta keerutusi:

Kolm porgandit – 10 tasuta keerutust

Neli porgandit – 15 tasuta keerutust

Viis porgandit – 20 tasuta keerutust

Tasuta keerutuste ajal tasub teada seda, et iga porgand, mis sel ajal rullikutele ilmub, tähendab et uks porgand vupsab mänguvälja all olevast aukudereast välja. Iga kolme porgandi järel saad lisa kleepuva Wild sümoli ning kaks lisa keerutust. Ka kõik need Wild sümbolid, mis omal jõul rullikule ilmuvad, kleepuvad kuni tasuta keerutuste lõpuni oma kohale.

Ja mis sobiks lõpetuseks paremini kui mitte salapära täis slotimäng Agent Valkyrie. Art Deco vaibiga slotimäng oleks pärit justkui mõnest eriti karmist ja dramaatilisest filmist. Sümboliteks on metalselt läikivad 10, J, Q, K ja A; erinevad kriminaalse taustaga meestegelased, sall ja muidugi punase ristiga aardekaart.

Mängu logo käitub Wild sümbolina. Lisaks sellele on slotikas olemas ka kompassist Scatter sümbol ning muidugi mündid. Kuldsed mündid võivad ilmuda teisel, kolmandal ja neljandal rullikul ning neid kogutakse hoolega vastava rulliku kohale. Kui kolm münti kokku saadakse, käivitub lisafunktsioon, mis sõltub täpsemalt rullikust:

  • Teine rullik – kuni kaks rullikud kattuvad üleni Wild sümbolitega
  • Kolmas rullik – Wild sümbolid lennutatakse rullikutel suvalistesse kohtadesse
  • Neljas rullik – kõik kurjategijatega sümbolid, mis on nähtaval, muudetakse Wild sümboliteks ja hoitakse lisakeerutuse jaoks oma kohal

Kompass tuleb appi aga selleks, et saada tasuta keerutusi. Kolm, neli või viis kompassiga sümbolit toovad vastavalt 7, 11 või 15 tasuta keerutust. Lisaks tasuta keerutustele on võimalik valida ka üks võimalikest tasuta keerutuste valikutest:

Accept Award Mission – tasuta keerutuste ajal kehtib ka üks ülalmainitud mündi boonusmängudest

Create Own Mission – ka siin kehtivad ülalpool mainitud mündi boonusmängud aga saad ise ära jagada, millise boonusmänguga mitu keerutust toimub.

Kui ise enda elu huvitavaks teha, ei pea kunagi kartma igavuse tekkimist. Kõik kolm mängu, mis me tutvustasime, on elu huvitavaks tegemisel kindlasti suureks abiks.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*