Lady Robin Hood ootab sind metsas

Kes ei teaks siis Robin Hoodi ja tema toredaid mehi? Aga lisaks Robin Hoodile on olemas ka Lady Robin Hood, kes seikleb samamoodi ringi Sherwoodi metsas ja nüüd tänu Triobetile ka kõigi ekraanidel.

Madalama väärtusega sümbolid 10, J, Q, K ja A ilmuvad mänguväljakule, mille üle Lady Robin Hood ise valvet peab. Kõrgema väärtusega sümbolid on näiteks kott kuld- ja hõbemünte, peekritäis jooki, peotäis nooli, pistoda ja muidugi Lady ise. Lady võib ilmuda kõikidele rullikutele ka kuhjatuna, suurendades võimalusi võidukombinatsiooni moodustamiseks.

Arrow Mystery Wild boonus võib ilmneda põhimängus ükskõik mis ajal, ning selle käigus saadetakse mänguväljaku poole teele kaks kuni kaheksa noolt, mis muudavad sümbolid, millel need maanduvad, Wild sümboliteks.

Tasuta keerutuste jaoks on vajalik kolm LRH logoga sümbolit, misjärel algavad kümme tasuta keerutust. Teise, kolmanda, neljanda ja viienda rulliku kohal on kilp. Igal kilbil on neli vaja kohta ning kui märklaua sümbol peaks maanduma rullikule, siis üks neist kohtadest täidetakse. Kui kõik kohad on täidetud, muutub terve rullik Wild’iks ja püsib selliselt kuni järelejäänud tasuta keerutuste lõpuni.

Lady Robin Hood igaljuhul nalja ei tee ning ootab enda metsa mängima.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*