Mis juhtub, kui iiri härjapõlvlane läheb Egitpuse püramiide avastama?

Kui teha statistikat, millistest riikidest on enim slotimänge tehtud, siis tõenäoliselt oleks esikolmikus erinevad Aasia riigid, Egiptus ning muidugi Iirimaa. Miks mitte aga mitut head asja kokku panna? Võib-olla selliselt saigi alguse Paf kasiino uus slotimäng Leprechaun Goes Egypt, kus Iiri härjapõlvlane läheb külla vaaraodele ja püramiididele.

Veelgi täpsemalt on härjapõlvlane huvitatud legendaarse Kleopatra hauakambrist ja isikust, mida on näha ka slotimängu sümbolitest. Erksinise pilvetupsudega kaetud taeva ning kuldsete liivadüünide taustal on kolme rea ja viie rullikuga mänguväli. 10, J, Q, K ning A on madalama väärtusega sümbolid ja meenutavad oma disainilt pigem Iirimaad ja keltide sümboolikad. Egiptus on andnud inspiratsiooni suurema väärtusega sümbolite loomiseks: skarabeus, muumia, sfinks ja uhkelt kaunistatud mask.

Härjapõlvlane ise on Wild sümboliks, kaunis Kleopatra Scatter sümboliks ning majesteetlikud püramiidid boonussümboliks. Ja kus on olemas boonussümbolid, on muidugi olemas ka boonusmäng. Püramiidid ilmuvad üksnes esimesel, kolmandal ja viiendal rullikul ning kolm sümbolit käivitavad minimängu, kus sul on vaja härjapõlvlast tema püramiidi seiklusel aidata, eesmärgiga Kleopatra üles leida. Uksi avades võib sealt tagant leida nii varanduse, mis lubab edasi järgmiste uste juurde minna ja seega Kleopatrale lähemale jõuda, kui ka muumia, kes härjapõlvlase püramiidist välja hirmutab ja sellega boonusmängu lõpetab.

Tasuta keerutuste jaoks on vaja kolme või enamat Scatter sümbolit. Kui see õnnestub, saab valida täpselt sellise tasuta keerutuste ja kordajate kombinatsiooni, nagu sulle meeldib:

  • Viis tasuta keerutust + 6x kordaja
  • Kümme tasuta keerutust + 3x kordaja
  • Viisteist tasuta keerutust + 2x kordaja

Tasuta keerutuste ajal lisandub rullikutele veel üks Iiri päritolu külaline – kaunis baaridaam – kes aitab suurendada võidukombinatsioonide moodustamise tõenäosust.

Ja kui võit on käes, on alati võimalik seda kas kahe- või neljakordistada, ennustades järgmise kaardi masti või värvi. Seda võib teha ka põhimängus, kuid ole ettevaatlik ja ära ainult liiga hoogu mine või kogu su võit kaob hauakambri sügavustesse!

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*