Pilvelõhkujate säradest merepõhja - 3 uut slotikat

Betsafe kasiino pakub slotimänge nii neile, kes ootavad luksusliku säraga rullikuid kui ka neile, kes eelistavad pisut rahulikuma väljanägemisega mänge.

Tuledesärasse mattuvad pilvelõhkujad öises linnas ning eriti glamuurne mänguväli – see on Lock It Link Night Life slotimäng. Kallid autod, galantsed härrasmehed, ääreni täidetud šampanjaklaasid, uhke jaht ning pehme nahk. Ka J, Q, K ning A sümbolid on niivõrd luksusliku mängu puhuks eriliselt läikima löödud.

Wild sümboliks on siin mängus kuldmünt, mis nagu ikka, asendab kõik teised sümbolid ja lisaks sellele annab ka 2x kordaja kõikidele võitudele, milles ise osaleb.

Tavaline boonussümbol on pilvelõhkujatega sümbol ning kolm sellist sümbolit teisel, kolmandal ja neljandal rullikul toovad mängijale 5x kogupanuse suuruse võidu ning võimaluse valida üks kahest allpool olevast võimalusest:

Tasuta keerutused

Kuus tasuta keerutust, mis võivad omakorda taaskäivitada tasuta keerutuste vooru. Kõik sel ajal saadud võidud võidakse ka kordajaga läbi korrutada, olenevalt sellest, kui palju Wild sümboleid sul õnnestub rullikutele saada:

 • 0 Wild sümbolit – 3x
 • 1 Wild sümbol – 4x
 • 2 Wild sümbolit – 5x
 • 3 Wild sümbolit – 6x
 • 4 Wild sümbolit – 7x
 • 5 Wild sümbolit – 8x

Teiseks valikuks on Lock It ehk lukusta. See boonus algab ühe keerutusega, mis garanteerib sulle kolm, neli või viis punase südamega sümbolit. Seejärel lukustatakse need kokku ning sa saad nii rahalise auhinna kui ka vastavalt kolm, neli või viis keerutust. Kõik uued südamesümbolid lukustatakse samamoodi oma kohale ning kui saadud tasuta keerutused otsa lõppevad, on auhinnaks kõigi südamesümbolite koguväärtus.

Ja kui sa mõtled, miks on mängus olemas kuldne südamesümbol, siis siin on vastus: nii põhimängus kui ka Lock It lisamängus võib kuldne sümbol ilmuda kolmandale rullikule. Ja juhul kui Grand, Major, Minor või Mini süda ilmub kuldsele südamele, võidad sa vastava jackpoti.

Kui see tundub aga liiga uhke slotikana, siis on olemas palju rahulikuma disainiga Win Sprint, mis tagasihoidlikust disainist hoolimata suudab korralike võite pakkuda. Win Sprint slotikal on vaid kolm rida ja kolm rullikut ja kuigi mänguvälja ümbritsev raamistik näeb oma nuppudega veidi futuristlik välja, siis sümbolitele on jäänud traditsioonilisem kuju: maasikad, ploomid, kirsid, greibid, apelsinid, kellad ning punased number seitsmed.

Mängus ei ole küll Wild sümbolit, kuid tähtedest „W“, „I“ ning „N“ moodustunud sümbolid aitavad siiski boonusmängu käivitada. Kui antud sümbolid ilmuvad ühe keerutuse ajal, saad sa ühe tasuta keerutuse, kus võidu kordajat suurendatakse 1x võrra ning kus on garanteeritud võidukombinatsioon kas siis puuviljadest või tähtedest. Tähtedest moodustunud võit suurendab uuesti kordajat ning sa saad veel ühe tasuta keerutuse, kus nüüd moodustub võidukombinatsioon puuviljadest ja boonusmäng lõppeb.

Ja kuna kolm on kohtuseadus, siis tutvustame ka kolmandat uut Betsafe’i mängu, milleks on Lobster Potty. Kõik ookeaniga seotud slotimängud on alati omamoodi põnevad ning seegi slotikas ei jää varasematele mängudele kuidagi alla. Veepinnal hulpivas paadis olev kalamees püüab kinni püüda merepõhjas ujuvat ilusat kala.

Muidugi on kala ka üheks sümboliks. Täpsemalt siis oranž kala, kollane kala ning neile lisaks ka mängu logo ning J, Q, K ning A. Wild sümbolil on vastav kiri suurelt peal kirjas ja see ilmub üksnes teisel, kolmandal ja neljandal rullikul.

Boonusmängude juurde minnes, siis selleks on vaja, et iga rulliku taustaks oleks kogunenud liiv ning sa saad ühe järgnevast boonusmängust:

 • Reel ’Em In – üks kuni viis rullikut sisaldab üksnes kalu ja vana saabast. Rullik keerleb ja keerleb ning kalad jagavad rahalisi auhindu seni kuni ilmub saabas ning saapaga kaunistatud rullik lõpetab keerlemise. Kui kõik rullikud on peatunud, on ka boonusmäng läbi.
 • Lobster Pots – kolmas rullik keerleb ning peatub siis kas pronksist, hõbedast või kullast merivähiga, mis annab vastava auhinna.

Mängus on olemas ka suure panuse võimalus ehk kui sa oled nõus pisut rohkem münte kulutama, siis saad sa viis lisaboonusega keerutust:

 • 20 münti – keerutuste ajal ilmub rohkem Wild sümboleid
 • 30 münti – iga keerutuse lõppedes võib ilmuda hai, kes muudab ühe sümboli Wild sümboliks, mis võidukombinatsioonis osaledes annab võidule 2x kordaja.
 • 50 münti  - taaskord võib iga keerutuse lõppedes ilmuda hai, kes muudab ühe sümboli Wild sümboliks, kuid lisaks 2x kordajale, võib kordaja suuruseks olla ka 3x, 4x, 5x või 10x.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*