Mõnikord ei ole jumalad hirmutavad, vaid hoopis imearmsad

Paf kasiino slotikas Lucky Little Gods võib esmapilgul kohe pisut ära ehmatada, sest tuttavate tähtede asemel vaatavad vastu hoopis Jaapani kirjasümbolid. Õnneks saab tänu taustal kõrguvatele templitele ja nunnudele tegelastele kohe selgeks, et tegu on slotikaga, mis ongi just tõusva päikese maalt inspiratsiooni saanud. Seda kinnitab ka vastav muusika.

Kokku on mängus neli erinevat tähestiku sümbolit, millel on lihtsaim vahet teha vast värvi järgi – punane, kollane, roheline ja sinine – ning neli omapärase tegelasega sümbolit. Lisaks neile siis ka ilutulestikkurakette meenutav Scatter sümbol ja Lucky Little Gods kirjaga Wild sümbol.

Haruldaselt omanäolises mängus on boonused ka põhimängus, kus rolli mängivad kaks haruldast sümbolit. Kuldsete müntidega kaetud puu võib peatuda esimesel ja viiendal rullikul, käivitades Golden Tree Scatter Bonus’e. Kui puu peatub õiges kohas, kuldab ta kõik allolevad sümbolid üle, kahekordistades nende väärtust. Teine on Treasure Pot Scatter Bonus. Selleks on siis vaja muidugi potiga sümbolit, mis põhimängus ilmub üksnes kolmandal rullikul. Auhinnaks võib saada 20x kuni 100x suuruses kogupanuse! Viimane põhimängus käivituv boonus on Little Gods Bonus ja selle saamiseks on vajalik keerutus, millega sa ei võida. See lisa võib sulle tuua kogupanuse 4x kuni 40x suuruse võidu!

Ja siis ka lisamäng, mis ei toimu põhimängus. Kolm, neli või viis rakettidega Scatter sümbolit keerutavad esimese boonusmängu ehk annavad sulle kaheksa tasuta keerutust. Iga lisa Scatter annab veel ühe lisakeerutuse.

Kindlasti üks armsamaid mänge, mis kasiinodesse on lisatud ja igal juhul väärt proovimist.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*