Betsafe kasiinos sajab uusi slotikaid nagu vihma oavarrest

Betsafe kasiinosse ilmuvad uued slotimängud kiiremini, kui meie neid tutvustama jõuame. Kuid kuskilt tuleb alustada ning miks mitte slotikaga Mega Pots Mega-X. Küllaltki lakoonilise väljanägemisega mängus on viis rullikut ning kolm rida. Võiduks piisab sellest, kui ükskõik kus rullikutel on vähemalt kolm ühesugust sümbolit üksteisega ühenduses. Kindlalt ettemääratud võiduliinid puuduvad. Natuke meenutab see mäng ka trips-traps-trulli, sest sümboliteks on ka X ja O, kuid kahjuks ei too O võite, samas kui X on üks neist sümbolitest, mis võib õige hästi ära tasuda. Mõnikord on sümbolid ka suuremad, võttes enda alla kas 2x2 või isegi 3x3 ala!

Ja kuigi mängu ülesehitus on ilma liigsete lisanditeta, ei ole ka nemad boonusmängudest täielikult pääsenud. Neli või rohkemat münti käivitavad boonusmängu, kus sa pead valima ühe mündi. Teine boonusmäng algab aga suvalisel ajal: rullikutele ilmub mini-slotimäng! Sa võid sellel mini-slotimängul teha ühe keerutuse ning kui sa võidad, saad sa veel seitse tasuta keerutust!

Kui sa arvad aga, et Mega Pots Mega-X on meelelahutuseks liiga lihtsakoeline, siis võimalik, et slotikas El Paso Saloon on sulle rohkem meele järgi. Metsiku Lääne kõrtsis olid kaardimängud tavaliseks nähtuseks ja sellest saab aimu juba ka rullikutelt, kus sümboliteks on J, Q, K ja A. Lisaks neile on muidugi ka teisi – ja väärtuslikumaid – sümboleid: pudel, ullike talunik, ohtlik kauboi, šerifi ametimärk, rikas härrasmees ja kotitäis kulda. Lisaks on mängus ka kaardipakiga sümbol, mis on Wild sümboliks ja mida sisaldavad võidukombinatsioonidele kehtib 3x kordaja. Punapäine naisterahvas on Scatter sümboliks ning kolm või rohkem Scatter sümbolit toovad kaasa tasuta keerutused:

- 3 sümbolit – 5 tasuta keerutust ning 2x kordaja

- 4 sümbolit – 10 tasuta keerutust ning 5x kordaja

- 5 sümbolit – 15 tasuta keerutust ning 10x kordaja

Viimaseks boonussümboliks on revolver ja piisab kolmest sümbolist, et käivituks boonusmäng, kus kogupanusele kehtib vahemikusse 5x kuni 100x jääv kordaja. Ära unusta Wild West Win lisa. Ehk kui keskmisele reale ilmub kauboiga sümbol, jäädes vasakut kätt kullahunniku sümbolist, käivitub boonus, kus keerutuse panus korrutatakse 10x kordajaga.

Kolmandaks saab aga pakkuda slotikat Deep Riches, mis viib sind merepõhja. Imeilus veealune maailm pakub mõnusat peatuspaika ning mullide sisse peidetud sümbolid ei kao mitte allapoole, nagu tavaliselt, vaid heljuvad hoopis ülespoole. Sümboliteks on erineva värvi ja kujuga kalliskivid, A, K, Q, J ja 10. Wild sümboliks on vastava kirjaga roosat värvi kalliskivi ning boonussümboliks valge pärl.

Mõnikord moodustuvad ühesugustest sümbolitest sümbolite grupid, mis hakkavad kõige parempoolsemalt rullikult üle mänguvälja liikuma. Iga keerutusega liiguvad need ühe rulliku võrra vasakule, aidates loodetavasti kaasa võidukombinatsiooni moodustamisele. Vasakpoolseima rullikuni jõudes kaob see sümbolitegrupp mänguväljalt, kuid selle üle ei tasu muret tunda, sest uus sümbolitegrupp on juba teel.

Juhuslikult võib mängus käivituda ka Wild Water lisa, mis toob endaga kaasa rohkem Wild sümboleid. Kolm või rohkem pärliga boonussümbolit käivitavad Reef Bonus nimelise boonusmängu, kus sa saad tasuta keerutusi. Kõik Wild sümbolid, mis ilmuvad mänguväljale boonusmängu ajal, liiguvad järjest edasi, kuni jõuavad esimese rullikuni ja jäävad sinna paigale kuni tasuta keerutuste lõpuni. Kui samale reale peaks veel Wild sümboleid ilmuma, jäävad need vastavalt pidama järgmistele rullikutele, nii et ühel hetkel võib sul olla rohkem Wild sümboleid, kui sa unistadagi oskasid!

Uudista Betsafe kasiino uusi mänge ning me võime lubada, et need ei valmista sulle pettumust.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*